Rüya tabiri ara

Rüyada Rüzgar Sesi Duymak

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Rüzgar Sesi Duymak rüya sahibinin ticari hayatında adını her daim söz ettirecek başarılı işlerde yer alarak insanların gözdesi haline geleceğine yorumlanır. Bu rüya gören kişi için, hayata yeniden başlangıç niteliği taşıyıp gören kişinin kısa zaman için büyük işlere imza atmasına işaret eder.Kişinin hayallerinin yarım kalıp iş hayatında beklentilerini elde edememesine, kazanç kapılarının sebepsiz yere kapanarak rızkının yok olmasına yorumlanır.

Rüyada rüzgar sesi yaşadığı her türlü zorluklara rağmen dik durarak iradesini güçlü kılacağına, zorluklar karşısında yılmayarak düşmanlarını mutlu etmeyeceğine ve gönlünü hoş tutacak güzellikler içinde yaşayarak hayatını her türlü kötülüklerden uzak eyleyeceğine yorumlanır

Rüyada rüzgarı hissetmek , rüyayı gören kişi sıkıntılardan kurtulacağına , mutlu bir yaşam süreceğine , feraha kavuşacağına ve huzura ereceğine delalet eder.

Rüyada rüzgar sesi duyduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı moralinizin çok bozuk olacağına , bir süre boyunca toparlanamayacağınıza alamet eder.

Rüyada rüzgar kapılıp sürüklendiğini görmek , kısa zaman içerisinde isteyerek veya istemeyerek bir uzak yolculuğa çıkacağınıza yorulur.

Rüyada fırtına görmek , aile içerisinde çıkacak olan tartışmalara , kederlenmeye , büyük bir üzüntü yaşamaya , hayatınızda hoş olmayan bazı hadiselerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada fırtına çıktığı görmek , yakın zaman içerisinde büyük bir değişiklikler yapacağınıza , ev veya iş hayatınızda karışık ve güç durumlarla karşılaşacağınıza delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16748