Rüya tabiri ara

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada rüya içinde rüya görmek iletişim kurmaya çalıştıklarınızın farkında olmayı size gösterir. Bir rüyada uyandığınızda yaşadığınız şeylerin anlamın çok önemli olduğuna işaret eder. Rüyanın rüyanızdaki yaratıcısı yine kendinizsiniz dolayısı ile bu rüya; kendi durumunuzun farklı şekilde yansımasına dikkat çekmek şeklinde ilişkilendirilebilir.
Rüyada rüya içinde rüya görmek günlük işlere dikkatsizlik anlamına gelebilir. Ayrıca yalnızca rüya gördüğünüzü, rüya gördüğünüzün bilincinde olduğunuz halde bir şeyleri uyandırmadığınızı, müdahale etmek istemediğinizi ifade eder fakat daha büyük olasılıkla, bu kabul etmek istemediğiniz duyguları gizlemenin bir yoludur.

Rüyada Korkunç Rüyalar Görmek

Rüya görüntüleri gerçek hayat gibi değildir, çünkü bir rüya gerçekte bazı şeylerin dışsal bir hayatta sana zarar verebileceği gibi şeyler değildir, ancak sinema ekranında olduğu gibi bir görüntüdür. Bir silahla vurulduğunuzu gördüğünüzde gerçekte vurulmazsınız, size verebileceği zarar içinizdeki korku mekanizmasını çalıştırmak dışında başka bir şey yapamaz. Bu yüzden sizi korkutan her şey uykunuzun zihninin ekranına yansıtılan kendi korkularınızdır, rüya içindeki korkunç rüyalar da korkularınız ile yüzleşmeye işaret eder.

Rüyada Anlaşılmaz Rüyalar Görmek

Rüyalarda görülen tüm görüntüler; insanlar, hayvanlar, yerler, yalnızca kendi duygularınız, korkularınız, umutlar ve şaşkınlıklarınız uyku zihninizin görüntüleri olarak rüyaya yansır. Dolayısıyla hayalinizdeki insanın, bir şeyin ya da hayvanın resmini sana göstermek ve onun sahibi olmak mantıklıdır. Böylelikle, aslında kendiniz ile ilgili olmayan veya bilinçli olmadığınız şeylerle tanışırsınız ve onunla uğraşırsınız. Bu yüzden rüyaların yorumlanması güçtür, çünkü bu görüntüler kendinizden sakladıklarınızdır.

Admin Admin
Yazan Admin Nisan 2, 2021
Rüya içinde rüya görmekle ilgili bol araştırmaların ve önemli yazıların, bilgilerin olduğu bir site önermek istiyorum. Sitenin adı zaten Rüyada Rüya. Mutlaka ziyaret etmelisiniz. https://www.ruyadaruya.com/

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3636