Rüya tabiri ara

Cover Image

Rutubet

Ocak 9, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada rutubet görmek, müjdeye işaret olan rutubet rüyası, gören kimsenin çalışma hayatında ortaya koyacağı başarılar sayesinde arzu ettiği hayata ulaşacağına işaret eder. Rüyasından rutubet gören kimseler, ellerine geçen her türlü fırsatı kendi lehlerine çevirerek kısa zaman da mal varlıklarını kat ve kat arttırırlar. Bu rüya kolay kazanılan mal varlığına, ticari ortaklığa, iş hayatında başarıya, sağlam edinilen dostluklara ifade edilir. Rutubet rüyası, yeni iş kapılarına, ele geçecek fırsatlara, huzur ve refah içinde geçecek ömre, yaşanılan sağlık sorunlarının son bulmasına yorumlanır. Rüyada rutubeti ev görmek, rutubet rüyasının aksine olumsuz söylemlere işaret olup  mal kaybına, hastalığa, girilen işlerde başarısızlığa uğramaya, işlerin kötüleşmesine sembol edilir. Rüyada rutubetli duvar görmek, aile içinde yaşanılacak zor günlere, aksiliklerin maddi ve manevi sıkıntıların ardı arkasının kesilmemesine, eşlerin birbirlerine olan güven duygularının son bulmasına sembol edilir.

Rüyada Rutubetli Ev Görmek

Rüyada rutubetli ev görmek, rutubetli ev rüyası, hayırlı olmamakla birlikte hanede huzursuzluğa, eşler arası tartışmaya, birbirlerinize olan güven duygusunu tamamen kaybetme noktasına gelmeye sembol edilir. Rüyada rutubetli ev görmek, bazen de korku ve endişeye kapılmaya, büyük hataya ve günaha girmeye, sizin için ahlaki değerler taşıyan yargılarınızdan var geçmeye ifade edilir.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Rüyada rutubetli duvar görmek, aile bağlarının kopmasına, maddi ve manevi sorunlar yaşamaya, dara düşmeye işaret edilir. Bu rüya hanede yaşanan huzursuzluğa delalet olduğu gibi bazen de ferahlık şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen rutubetli duvar sembolü, bazen de ardı ardına gelen dertlerin sonlanmasına, rahat nefes almaya, kişinin kendisini toplayarak yoluna devam etmesine ifade edilir.

Rüyada Rutubet Kokusu Duymak

Rüyada rutubet kokusu duymak, bu rüya bin bir zahmet çekilerek kazanılmış mala, rızkın kesilmeden süre gelmesine, elde edilmiş ganimete işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, helal yollarla kazandıkları rızklarını daha da arttırarak kimseye muhtaç olmadan yaşamlarını sürdürme şansına vakıf olurlar. Rüyada rutubet kokusu duymak, bazen de burna hoş gelmeyen kokulara, size ve ailenize zarar vermek isteyen kötü huylu kimselere, can sıkıntısına işaret eder.

Rüyada Çiğ Rutubet Görmek

Rüyada çiğ rutubet görmek, çiğ rutubet rüyası, yersiz korku ve endişeye kapılmaya, keyfinizin kaçmasına, size yakınlaşmak isteyen kimselere karşı olumsuz tepkiler yapmaya yorumlanır. Rüyada çiğ rutubet görmek, bazen de uzun bir aradan sonra rahat nefes almaya, keyfinizin yerine gelmesine, korku ve endişelerinizi aşmaya, işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

7161

Rüya Sitesi Linkleri