Rüya tabiri ara

Cover Image

Ruj Sürmek

Kasım 17, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ruj sürmek, ruj sürmek, rüyası sadakatsızlığa, karşınızdaki insanlara davranışlarınızda samimiyetsizliğe, yalan dolanla hayatı sürdürmeye yorumlanır. Rüyasında ruj sürdüğünü gören kimseler kendi çıkarlarını insanların ihtiyaçlarından üstün görmüş hayatı sadece menfaatleri doğrultusunda yaşamıştır. Bu rüya kişinin gerçekçi özelliğini yansıtıp dışa karşı tavırlarını sergiler. Rüyada aynaya bakarak ruj sürdüğünü gören kimse, kendisini her anlamda diğer insanlardan üstün görmüş güzellik ve zeka bakımından her daim ön planda yer almaya çalışmıştır. Bu rüya sizin kendinize olan güveninizin yükselmesine imkan tanısa da çevrenize karşı olumsuz tavırlar takınmanıza yol açacaktır. Ruj sürmek rüyasını olumlu anlamda ele alacak olursak, bekar kimseler için kısmet şeklinde anlam taşırken, evli kimseler içinse hoş görüye, mutlu olduğunuz anlar yaşamaya, sevdiğiniz bir yakınınızın size ziyarette bulunacağına delalet eder. Rüyada bir kadının dudağına ruj sürmesi, tatlı dilli hoş sohbetli olacağına, erkeğin dudağına ruj sürmesi ise toplumca yargılanacağına, hem kendisini hem de ailesini zora sürükleyeceğine sembol edilir.

Rüyada Ruj Sürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ruj sürmek, kişinin olduğu gibi görünmek yerine farklı bir kimliğe bürünerek çevresine karşı yalancı, sahtekar, güvensiz hisler yaratacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, zora gelmeyi sevmeyen, geleceğine fazla değer vermeyen, anı olduğu gibi yaşamayı seven, hayatının her karesini yalanla süsleyen basit kimselerdir. Ruj sürmek, rüyası ayrıntılı ele alındığında her zaman olumsuz düşüncelere sebebiyet vermez. Örneğin kadın ruj sürmüşse, bu kadının tatlı dilli oluşuna, güler yüzüne, sevecen hallerine, erkeğin sürmesi ise toplumca dışlanacak hareketlerde bulunmasına, yargılanmasına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek, hayırlı kısmet ve evlilik şeklinde yorumlanan rüya kişinin sevdiği kimseyle yollarını birleştirerek murat kapısına nail olacağını yorumlar. Rüyada kırmızı ruj sürmek, bazen de çevrenize karşı kırıcı davranışlarda bulunacağınıza, gönül kırıklığına sebebiyet verecek hatalara yer vererek yapılanlardan dolayı üzüleceğinize işaret edilir.

Rüyada Pembe Ruj Sürmek

Rüyada pembe ruj sürmek, bu rüya kişinin hayalci yaşam dünyasına sahip olup hayatını toz pembe yaşayarak gerçeklerden uzak olacağına yorumlanır. Rüyasında pembe ruj sürdüğünü gören kimseler, geçmişte yaptığı hataların bedelini maddi ve manevi anlamda yaşadıkları gibi gelecek kurma umutlarını da tamamen kaybederler.

Rüyada Bir Erkeğin Ruj Sürmesi

Rüyada bir erkeğin ruj sürmesi, bu kişinin yalancı ve iki yüzlü oluşuna, toplumca yargılanarak hataları ve yanlışlarıyla yüzleşmesine yorumlanır. Rüyada bir erkeğin ruj sürmesi, hataya ve yanlışa düşmeye, manevi sıkıntıya işaret ederken, bir kadının ruj sürmesi ise tatlı dilliğini, hoş görüşlü oluşunu, yakında sürprizle karşılaşacağını işaret eder.

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada ruj görmek, ruj rüyası gören kişi için hayırlı ve güzel rüyadır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler hayatlarını daha yaşanılır hale getirmek adına kollarını sıvayarak bir çok ticari kazanca nail olurlar. Rüyada ruj  malzemesi görmek, bazen de mal mülk edinmeye, itibar kazanmaya, başarılı hayatın içinde olmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

556

Rüya Sitesi Linkleri