Rüya tabiri ara

Cover Image

Ruj

Kasım 17, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada ruj görmek, rüyada kadının dudağına ruj sürmesi, tatlı dilli oluşuna, eşine sevimlilik yapmasına, erkeğin dudağına ruj sürmesi, toplumca yadırganarak dışlanmasına işaret eder. Rüyasında ruj sürdüğünü ya da makyaj yaptığını gören bir kimse, yakın zaman da mutlu olacağı sürpriz olaylarla karşı karşıya kalır. Rüyada görülen ruj sembolü, aynı zaman da aldatma, yalan söyleme, kandırma şeklinde de ifade edilir. Rüyasında ruj sürdüğünü gören kimse, yakın zaman da eşi tarafından aldatılır. Ruj hediye aldığını gören kimse, ise eşinden ya da sevdiği kimseden mutlu olacağı bir hediye alır. Rüyada ruj görmek, bazen de gönül ilişkisine işaret olup kişinin yakınlık kurduğu kimse ile hayatını birleştirmek adına hayırlı yola vasıl olup ömrünü güzelleştireceğini işaret eder. Ruj rüyası, nasip ve kısmet kapılarının açılmasına, hayırlı bir ilişki içine girmeye, sosyal yaşamın renkli hale gelmesine, arzu edilen tüm güzelliklere zahmet çekmeden ulaşma şansını yakalamaya tabir edilir. Rüyada ruj lekesi görmek, alınacak hayırlı ve güzel habere, duaların kabul olunmasına, daha güzel hayata sahip olunmaya delalet edilir.

Rüyada Ruj Görmek Ne Demek?

Rüyada ruj görmek, hayatınızı saran sıkıntıların ve kötü olayların son bulmasına, yeni insanlarla tanışacağınıza, nasip ve kısmet kapılarının açılmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yaşamlarını huzur ve esenlik içinde geçirerek açılacak güzel ve hayırlı birçok kapıya vakıf olurlar. Rüyada görülen ruj ifadesi bazende hazırlık içinde olunmaya, sevdiğiniz kimselerle eğlenceli organizasyona katılmaya, sosyalleşme güdünüzün artmasına tabir edilir. Güzel bir çok anlamı içeren ruj rüyası kadın için tatlı dile adam içinse riyakar kimse olmasına işaret edilir.

Rüyada Ruj Sürmek

Rüyada ruj sürmek, bu rüya kişi için hayırlı olmamakla birlikte kişinin hayata karşı birlikte mücadele verdiği, varlığı ile yokluğu birlikte çektiği kimseden kötülük görerek manevi olarak zor duruma düşeceğine yorumlanır. Bu rüya sevginin ve saygının yok olmasına, eşler arası kırgınlığa, yaşanan hayal kırıklıklarına ifade edilir.

Rüyada Ruj Almak

Rüyada ruj almak, rüya sahibinin sevecen ruh yapısına sahip olup bulunduğu her çevrede sevilip ilgi görmesine, yaptıkları eserler ve topluma kattıkları güzelliklerle adından sıkça söz ettirmesine yorumlanır. Rüyasında ruj aldığını gören kimse, kazanç kapısını genişleterek iş hayatına farklı tat ve heyecan katar. Bu rüya güler yüzlülüğe, pozitif düşüncelere sahip olmaya, istenilenin üstünde başarıya tabir edilir.

Rüyada Ruj Lekesi Görmek

Rüyada ruj lekesi görmek, ruj lekesi rüyası akla ilk geldiğinde kişi üzerinde olumsuz etkiler yaratsa da bu rüya kişinin çevresinde yaşanılan güzel olaylarla mutlu olup sevincini herkesle paylaşacağını işaret eder. Rüyada ruj lekesi görmek, aynı zaman da  alınacak hayırlı ve güzel habere, beklenilen misafire, sohbet içinde olunmaya tabir edilir.

Rüyada Bitmiş Ruj Görmek

Rüyada bitmiş ruj görmek, korku ve endişeye, yenik düşmeye, kendinizi ifade etmek konusunda yetersiz oluşunuza işaret eder. Bitmiş ruj rüyasını gören kimseler ellerine geçen her türlü fırsatı kaçırmış, ilerde pişman olacağı bir çok hataya yer vermişlerdir. Bu rüya bazen de kaçan fırsatlara, duyulan pişmanlıklara, sevdiğiniz kimselerden uzak oluşunuza delalet eder.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı ruj görmek, aşkın ve tutkunun simgesi olan kırmızı ruj sembolü, mutlu olunan birlikteliğe, ilişki düzeyinizde artışa, kendinizi her daim güvende hissedeceğinize yorumlanır. Rüyasında kırmızı ruj gören kimseler, yakın zaman da eşi ya da sevdiği kimseyle yakınlık derecesini arttırarak hoş birliktelik geçireceklerdir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3428