Rüya tabiri ara

Rüyada Ruh Çağırmak

Mayıs 27, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ruh çağırmak, dünyalığa, aile içinde huzuru işaret eder. Sıkıntıların son bulmasına yorumlanır. Ölmüş bir akrabanın ruhunu çağırmak, yanlış kişilerle arkadaşlık kurmanın zararlı olacağını simgeler. Ruh çağırmak, bir haber alınacağını temsil eder. Rüyada ruh çağırdığını görmek psişik yanımızı keşfetmemiz gerektiğini gösterir. Psişik kelimesinin anlamının “kendi benliğimizde temasa geçmek” olduğunu da göz önünde bulundursak, sezgilerimizi fark etmemizin önemi daha iyi anlaşılacaktır.

Ruh çağırma seansının daha çok oturularak yapıldığı bilinir. Rüyada görülmesi de spiritüel benliğimizle iletişim kurmamızın en iyi yolunun kımıldamadan oturmak olduğunu gösteriyor olabilir. Spiritüel olarak, kişinin ilerlemek için sabır ve kararlılık gibi özelliklere sahip olması gerekir ki bunlar da oturmakla sembolize edilir.

Rüyada ruh çağırdığını görmek, çıkarları doğrultusunda aklına gelebilecek her işi yapan kötü insanı ifade eder. Farklı yorumlamalarda ruh çağırmak, işlerin düzeleceğine, karlı kazançlar elde edileceğine, sevindirici haberlerin alınacağını gösterir. Rüyada başkalarının ruh çağırdığını görmek, cahil kişilerle konuşulmaması gerektiğini işaret eder.

Rüyada ruh görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren ruh rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Ruh sembolü içeren tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada ruh görmek ya da ruhla konuşmak; ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe işarettir.

Rüyada ruh çağırmak ve konuşmak, zengin bir kişi için servet kaybına yorumlanır. Rüyada çağrılan ruhun içine girdiğini görmek, uzakta olan bir tanıdığından haberler almaya işaret eder. Dertlerin son bulacağını ifade eder. Rüyada siyah ruh görmek, insanın korktukları şeylerden emin olmasına yorumlanır. Korktuğundan emin olarak hata yapma payının azalacağına işaret eder. Rüyada beyaz ruh görmek, dikkatli olarak başkaları ile kurulacak iş için temaslarda istenilen anlaşmaların gerçekleşeceğine yorumlanır.Rüyada yeşil ruh görmek, aile içinde topluca alınacak kararlara ve sizi çıkmazda olan işinizi kurtaracağına işaret eder. Her şeyin sizin sorumluluğunuzda olmasından kurtulacağını belirtir.

Rüyada ruhun bedenden çıktığını görmek; hak yolunda yürüyüp şifa bulmaya, huzura ermeye, doğruluktan şaşmamaya, hastalıklardan ve kötülüklerden uzak durmaya, tüm arzularını elde etmeye, müjdeli bir haber alıp çok sevdiğiniz hayalini kurduğunuz bir kişiyle dünya evine gireceğinize yorumlanır.

Rüyada ruh görmek, sağlık ve sıhhate, uzun ömre, maddi yaşam şartlarında iyileşmeye, hayırlı ve helal kazançlarla ömrü güzel kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, İslamın hayırlı kıldığı şekilde ibadetlerini vakıf kılarak her türlü kötülük ve beladan uzak olurlar. Rüyada ruh görmek, sağlıklı geçecek ömre, hayırlı ve güzel habere, mevki ve makama, devlet erkanında yer almaya işaret eder.

Rüyada ruh çağırmak, ruh çağırmak, rüyası kişinin boş ve gereksiz işlerle vaktini boşa harcayarak amaç ve hedeflerinden uzak yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında ruh çağırdığını gören kimse, geçmişte bir takım duygular yaşadığı kimseyle tekrar bir araya gelme arzusu güdüp bu amaçla her türlü eyleme geçerler. Bu rüya helal kazanca haram katmaya, yoldan çıkmaya, Allah’a ve buyruklarına karşı gelme şeklinde ifade edilir.

Rüyada ruhla konuşmak, ruhla konuşmak, rüyası genel olarak olumsuz durumlara işaret olup kişinin başından büyük olaylara karışarak hataya ve yanlışa düşeceğini işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, ilerde pişman olacakları hataya düşerek ağzından çıkacak sözlerle çevresi tarafından olumsuz yargılanırlar.

Rüyada ruh görmek korkmak, rüyanın aksine, maddi anlamda rahatlık bulmaya, uzatılan yardım elleri sayesinde her türlü kötülükten ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatın stres ve sıkıntılarından uzak yaşayıp her daim kendilerini mutlu hissedecekleri eylemlere yönelirler. Rüyada ruh görmek ve korkmak, bazen de ticari anlamda atılan yanlış bir adımdan dolayı ekonomik olarak sıkıntıya düşmeye, sevdiğiniz kimselerden beklemediğiniz yaklaşımlara maruz kalarak zora düşeceğinize tabir edilir.

Rüyada cin görmek; dini rüya yorumlarına göre hilekar dünya menfaati için her şeyi yapacak olan düşmana işarettir. Yalnız rüyanızda gördüğünüz cin bir alim bir zat olarak size görünüyor ve zarar vermiyorsa bu da bir istisnadır. Cin görmek bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya, kapıp kaçırmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bid’at yerlerine, kiliseye, dükkanlara, güzel sesle türkü veya şarkı söylemeye, zenginliğe ve çalgılara delalet eder. Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara delalet eder. Ünlü rüya alimimiz Seyyit Süleyman’a göre rüyada cin görmek; dünya hayatı için hile ve hurdayla bir başka kimselere zarar vermeye yönelen kişi olduğuna yorumlanır.Rüyada cinler Müslüman ve kafirler diye ayrılır sizden iyilik bekleyen doğru yola sürükleyen cin Müslüman cindir.Eğer rüyada gördüğünüz cin sizi hileye yanlışa yönlendiriyorsa kafir cinlerdendir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17206