Rüya tabiri ara

Rüyada Renkli Saç Görmek

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada renkli saç görmek, rüyayı gören kişi bayan ise rakibi olarak gördüğü kişilere karşı galip geleceğine delalet edip aynı zamanda hayatı boyunca neşeli ve oldukça eğleneceği bir kimse ile tanışarak evlilik yapacağına ve bu evliliğin oldukça mutlu ve güzel olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin zahmet çekmeden kazanç elde edeceğine, malla ve mülke sahip olmaya, zenginliğe delalet eder. Rüyada renkli saç gören kişi erkek ise havalı ve oldukça kibirli olan bir kimse ile evlilik yapacağına, arzu ettiği şeylere kavuşamayacağına, iş hayatında sebat edemeyeceğine, kısmetlerini doğru şekilde değerlendiremeyeceğine delalet eder.

Rüyada Saçını Rengârenk Boyadığını Görmek

Rüyada saçını rengârenk boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin birçok iş alanında ya da birçok iş ile aynı anda uğraşacağına ve bu işlerin tamamında başarılı olacağına delalet eder. Saygınlık kazanmak, sosyal hayatta aktif olmak, komşu ilişkilerinin güzel olması, hareketli ve eğlenceli olan bir döneme girmek olarak da delalet eder. Rüyayı gören kişi bayan ise hayırlı kısmetlerinin bu dönemde artacağına, evlilik yolunda adım atacağına da delalet eder.

Rüyada Renkli Saçı Bir Çocuk Görmek

Rüyada renkli saçlı bir çocuk görmek, rüyayı gören kişinin birden çok çocuğu olacağına delalet eder. Mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olacağına delalet etmesinin yanı sıra çocukları ile iyi geçinen anne ya da baba olacak şeklinde de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6203