Rüya tabiri ara

Cover Image

Rektör

Aralık 30, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada rektör görmek, kişinin iş hayatında yaptığı atılımlar ve başarılı çalışmalar ile hayırlı ve güzel geleceğe sahip olup tüm dileklerine kolay yollarla ereceğine yorumlanır. Rüyasında rektör gören kimse, devlet erkanında yer alarak mevki ve makama erme şansına nail olur. Rüyada rektör görmek, kimi zaman da uluslar arası yatırımlar yapmaya, ticari ilişkilerinizi geniş kılmaya, deniz aşımı yolculuğa delalet edilir. Rektör rüyası bazen de kişini yeteneklerinin günden güne artarak büyük başarılara kolay yollarla ereceğine, güzel hayata sahip olup yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyada Rektör Görmek Diyanet?

Rüyada rektör görmek, rektör rüyası manevi duyguları geniş olan ilim irfan sahibi kimselerden vaaz almaya, gönlü zengin kimselerin gittikleri yolda hayatı Naim kılarak iyiye ve güzel olan niyetlere yönelmeye yorumlanır. Rüyada rektör görmek, bazen de mevki ve makama, söz sahibi olmaya, ün vana ve başarıya ulaşmaya tabir edilir. Rüyasında rektör gören kimse, yapacağı başarılı atılımlarla kısa zaman da büyüme şansına ererek bir çok insana yol gösterecek başarılara imza atar.

Rüyada Rektör Olduğunu Görmek

Rüyada rektör olduğunu görmek, bu rüya gören kişinin meslek hayatında kendisini geliştirerek mutlak başarılara ulaşmasında kolaylık sağlayacak atılımlar sağlayacağına yorumlanır. Rüyada rektör olduğunu görmek, aynı zaman da güzel niyetler beslemeye, faydalı uğraşlar içinde yer almaya, toplum gözünde sevilmeye ifade edilir.

Rüyada Rektör İle Konuşmak

Rüyada rektör ile konuşmak, rüya sahibinin üst düzey yetkili kimseden yardım görerek onun fikir ve tecrübelerinden faydalanacağına yorumlanırken, bu rüya bazen de hayatın kolaylaşmasına, başarılı olmaya, iyi niyet beslemeye yorumlanır.

Rüyada Rektör Yardımcısı Görmek

Rüyada rektör yardımcısı görmek, rektör görmek, rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin bilgi ve birikim sahibi tecrübeli kimselerden yardım görerek hayatını kolaylaştıracağına, eline geçen her fırsatı yerinde kılarak güzel olan bir çok nasibe kolay yollarla ereceğine yorumlanır. Rüyada rektör yardımcısı görmek, kimi zaman da kısa vadeli işlere, mutlak zaferlere, ele geçecek olan kazançlara tabir edilir.

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, bu rüya yakın zaman da gelecek olan hayırlı ve güzel habere, hayatı kolay yollarla elde etmeye, mutlak zaferlere ermeye yorumlanır. Rüyasında sekreter gören kimse, bir çok kısmetini kolay yollarla elde ederek kendisi için sunulan hayatı mutlak başarılarla sürdürürler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5951