Rüya tabiri ara

Rüyada rehin görmek

Aralık 22, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada rehin görmek
Rüyada rehin görmek, rüya sahibinin başkalarına zulmedeceğine, sıkıntısı olan bir kimseyi görmezden geleceğine işaret eder. Mümkünse çevrenize ve çevrenizdeki insanların sorunlrına karşı duyarlı olun.

Rüyada kendisinin rehin alındığını görmek
Rüyada kendisinin rehin alındığını görmek, hayra yorumlanmaz. Genelde günaha, zarara uğramaya, işlerin kötüleşmesine, güvendiğiniz dağlara kar yağacağına, sırtından bıçaklanmaya yorumlanır. Rüyada rehin alındığını görmek, ihanete uğrayacağınızın işaretidir.

Rüyada zorla tutulduğunu görmek
Rüyada zorla tutulduğunu görmek, hayatınızın kontrolü kimin elinde? Hayatınızın kontrolü kesinlikle sizde değil. Özgür değisiniz.

Rüyada alıkoyulduğunu görmek
Rüyada alıkoyulduğunu görmek, isteklerinizi neden gerçekleştiremiyorsunuz? Maddi sorunlardan mı? Birinin sizi baskısı altında tutmasından dolayı mı?
Önce neden istediğinizi yapamadığını düşünün, karara varın. Sonra bunu değiştirmek için ne yapabilirseniz yapın.

Rüyada bir insanı rehin aldığını görmek
Rüyada bir insanı rehin aldığını görmek, ahlak seviyesi düşük insanlarla görüşeceksiniz. Çevrenizi, aienizi baskı altında tutuyorsunuz. Birinin hakkına gireceksiniz.

Rüyada tanıdığı birini rehin aldığını görmek
Rüyada tanıdığı birini rehin aldığını görmek, rüyanızda gördüğünüz kimseye büyük miktarda bir borç vereceksiniz ancak geri alamayabilirsiniz.

Rüyada esir olduğunu görmek
Rüyada esir olduğunu görmek, özgürlüğünüz başkasının veya başka birşeyin elinde.

Rüyada birini esir aldığını görmek
Rüyada birini esir aldığını görmek, bir kimseyi himayenize aldığınıza veya baskı uyguladığınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4130