Rüya tabiri ara

Rüyada Regl Olmak, Adet Kanı Görmek: Bolluk, Bereket, Varlık

Ocak 22, 2020 - Okuma süresi: 7 dakika

Yaygın bir inanış olarak, rüyada kan görmek iyiliğe, hayra yorulmaz. Çok eski çağlarda bir kişi rüyasında kan görürse savaş, salgın hastalık, deprem gibi toplumsal bir felaket olacağına inanılırdı. Günümüzde de buna benzer bir yaklaşım devam etmekle birlikte artık kan görülen tüm rüyaları aynı kefeye koymamak gerektiğini biliyoruz. Çünkü herkes rüyasında aynı şeyi görmüş olabilir fakat herkesin bu şeyle ilgili, gerçek hayatındaki deneyimleri ve bilgileri başka başkadır. Bir rüyayı sağlıklı yorumlayabilmek için de rüya sahibinin ne gördüğünden daha çok, onda hangi hisleri uyandırdığı önemlidir.

Rüyada adet kanaması görmek bu genel çerçeve içinde ama rüyayı gören kişinin özellikleri de göz ardı edilmeden değerlendirilmelidir. Elbette rüyayı gören kişinin yaşı ve cinsiyeti önemli ayırt edici faktörlerdir. Adet kanaması zihinlerde kadınların doğurganlık özelliğini çağrıştırır. Buna dayanarak adet kanaması görülen rüyaları bolluk, bereket, varlık, sevinç, müjdeli haber, sağlık yönünden yorumlamak mümkündür. Öte yandan adet kanaması toplumun genelinde hala saklanması gereken hatta utanç verici bir durum olarak görülüyor. Rüya sahibinin algısı bu yöndeyse rüyada adet kanı görmek, sıkıntılı bir süreci, hatalardan dönmesi başka bir deyişle tövbe edip günahlarından arınması gereken bir evreyi işaret ediyor olabilir.

Rüyada Tuvalette Adet Kanı Görmek

Rüyayı gören kişi eğer adet kanı gördüğünde bu durumdan memnun olduğunu söylüyorsa, kendisi ve ailesi için zor geçen bir dönemin nihayet sona ereceği söylenebilir. Rüya sahibi kendisini bu sıkıntılı dönemden kurtaracak olan bir haber alacak ya da yardım görecek denebilir.

Diğer yandan eğer bu rüya, gören kişiyi tedirgin ya da rahatsız ettiyse istenmeyen gelişmelerden söz edilebilir. Rüya sahibinin hayatının gidişatını ve düzenini bozacak, maddi ya da manevi kazanımlarını kaybetmesine sebep olacak, aile hayatında huzursuzluğa yol açacak olaylara karşı dikkatli olması tavsiye edilir.

Eğer rüya sahibi adet kanını çamaşırında gördüyse, ailesinden gizli bir işe kalkıştığı yorumu yapılır. Henüz kimsenin bilmediği ama öğrendiklerinde tepki göstereceklerinden emin olduğu bir olayla ilişki kurulabilir. Bu, sınavdan düşük not almak gibi basit bir olay ya da kötü alışkanlıklarından kaynaklanan büyük maddi kayıplar olabilir.

Rüyada Adet Kanının Aktığını Görmek

Bazı rüya yorumcuları, rüyasında adet kanını akarken gören kişiye kötü haber geleceği tahmininde bulunurlar. Diğer yandan kanın akıp gittiğini görmek, zor bir dönemin geçip gittiği şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibinin adet kanı akarken verdiği duygusal tepki rüyayı daha doğru okumamıza yardım eder. Korku, üzüntü, sıkıntı gibi olumsuz duygular rüya sahibinin düze çıkmak için önünde hala bazı engeller olduğunun işareti sayılabilir.

Rüyada Adet Olduğunu Sanmak

Rüya sahibinin beklentilerini ifade eder. Rüya sahibi elinde olmayan sebeplerle zor bir duruma girmiştir ve bu zor durumdan çıkmak için de neredeyse dua etmekten başka yapacak bir şeyi yoktur.

Bir başka yorum da kişinin kendisinden şüphe etmesi yönündedir. Rüyasında adet olduğunu zanneden kişinin gerçek hayatta attığı adımlardan, başarıya ulaşmak için izlediği yoldan emin olmadığı söylenebilir.

Rüyada Adet Kanı Temizlemek

Rüyada adet kanı temizlemek, rüyayı gören kişinin kendi hayatıyla ilgili radikal kararlar arefesinde olduğu bir dönemin habercisi sayılabilir. Rüya sahibi hayattaki hedeflerine ulaşmak için şimdiye kadar yaptıklarından bir sonuç alamadıysa ya da aldığı sonuçlardan memnun olmadıysa durup düşünmeli ve gerekiyorsa her şeye sıfırdan başlamalıdır.

Rüyada adet kanı temizlemek ayrıca, biten bir ilişkinin ardından gelen yeni hayatı inşa süreci olarak da yorumlanır.

Rüyada Ped Görmek

Rüyada adet bezi görmek, rüyayı gören kişinin ağır kanlı, fazla temkinli, harekete geçmekte yeterince istekli ve hızlı olmadığı şeklinde yorumlanır. Bu yüzden karşısına çıkan fırsatları kaçırarak hedeflerinden uzaklaşacağı söylenir. Öte yandan olaylara ve kişilere bu şekilde ihtiyatlı yaklaşmak rüya sahibinin daha isabetli kararlar vermesini de sağlayabilir.

Bazı rüya yorumcuları ise rüyada görülen hijyenik pedin, rüya sahibinin içinde bulunduğu endişeli, kaygılı ve şüpheci bir bekleme sürecinin işareti olarak ele alırlar. Rüyayı gören kişinin şüphelerinden kurtulmak için yoğun bir çaba içinde olduğu söylenir.

Rüyada Regl İken Havuza Girmek

Bir isyan ve başkaldırı olarak yorumlanabileceği gibi, yanlış inançlarla ve baskılarla mücadele olarak da yorumlanabilir. Rüyasında regl halindeyken havuza giren kadının her şeyi göze aldığı, istediği hayata, gelire ya da aşka kavuşmak için ne gerekiyorsa yapacağı söylenir.

Rüyada Başkasının Adet Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin iyi ya da kötü bir şeylere şahit olacağı anlamına gelir. Rüya sırasındaki duygusal durumuna bakarak iyiye yormak gerekirse, başkasının adet olduğunu gören kişi yakın çevresindeki birinin başarısına ya da mutluluğuna tanıklık edecek ve bundan gurur duyacaktır.

Eğer rüya sahibi başkasının adet olduğunu gördüğünde hoş olmayan duygular hissettiyse gerçek hayatında da kendisini üzecek, belki de zor durumda bırakacak olaylara tanıklık edeceği, başkasının başına gelen kötü olaylardan dolayı üzüntü duyacağı söylenebilir.

Rüyada Regl Olan Erkek Görmek

Rüyasında tanıdığı bir erkeğin regl olduğunu gören kişi, o kişiden hiç beklemediği bir tavır ya da davranışla karşılaşacaktır. Rüya sahibi, asla kabul edemeyeceği bu davranışla birlikte ilişkilerini hatta geçmiş yaşamını sorgulamak zorunda kalabilir.

Eğer rüyayı gören kişi de erkekse, hayatta başına gelmesinden en çok korktuğu şeyle yüzleşmek zorunda kalacağı söylenir.

Rüyada Adet Olduğunu Gören Yaşlı Kadın

Gerçek hayatta yaşı gereği artık adet olmayan bir kadının rüyasında adet olduğunu görmesi, hayattaki yerini sorguladığı belki de depresif bir döneme işaret ediyor olabilir. Genellikle artık kimsenin kendisiyle ilgilenmediği, kimsenin işine yaramadığı gibi yanlış düşüncelere kapılan kadınlar tarafından sık görülen rüyalardan biridir.

Rüyada menopozlu kadının adet görmesi, hayatta her şeyin mümkün olduğu, hiçbir şey için geç sayılmayacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacağı ve bunun onu çok sevindireceği söylenir. Bu sürpriz rüya sahibinin uzun yıllardır özlemini çektiği mutlu ve uzun soluklu bir beraberliğin başlangıcı da olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

377

Rüya Sitesi Linkleri