Rüya tabiri ara

Rüyada Reçel Yemek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada reçel yemek rüyayı gören kişinin yaşamında güzel gelişmelerin olacağına ve olumsuz düşüncelerin son bulacağına yorumlanır. Bu rüyayı her kim görmüş ise kendine olan güveninin artacağına ve bulunduğu her ortamda dikkat çekeceğine rivayet edilebilir. Rüyasında reçel yediğini gören kişini kısmetinin açılacağına ve işlerinde başarıyı bulacağına yorumlanır. Rüyasında reçel yiyen kişinin eğer maddi sıkıntısı var ise giderileceğine veya aileden kaynaklanan bir sıkıntısı var ise çözüm yolu bulunacağına yorumlanır.

Rüyada reçel yaptığını gören kişinin çok planları olduğuna yorumlanır. Rüyada ekmekle reçel yemek özellikle gelecek ile alakalı kaygıları olduğuna ve bu yönde tedbirli davrandığına rivayet edilir. Rüyada tereyağ reçel yemek yarın için her zaman planı olan rüya sahibinin geleceğini düşündüğüne, yatırım yaptığına ve incir reçeli yemek plan dairesinde bir yaşam sürdürdüğüne yorumlanır.

Rüyasında reçel kaynattığını gören bir kişinin elinin lezzetli olduğuna ve evinin bereketli olduğuna yorumlanır. Bu kişinin maddi sıkıntısı olmayacağına ve kayısı reçeli yemek evinin bereketli olduğuna rivayet edilir. Çilek reçeli yemek görmüş ise bu kişinin evinin bolluk göreceğine, iş yerinde güzel çalışmalar yapacağına ve vişne reçeli yemek eline bol miktar para geçeceğine işaret eder.

Rüya reçel yemek, rüya sahibinin elinin lezzetli, ağzının tatlı ve evinin bereketli olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda kişinin üzüldüğü bir durum var ise üzüntünün sevince dönüşeceğine ve çok mutlu olacağı bir haber alacağına yorumlanır.

Rüya da kendini reçel ikram ederken gören birinin kısa süreli bir üzüntü yaşayacağına ve bu üzüntünün çok uzun sürmeyeceğine yorumlanır. Ancak bu kişiye bir işaret olabilir. çok kısa sürecek bir üzüntü karşısında sabırlı olması ve isyan etmemesi gerekir. Ayva reçeli yemek üzüntü karşısında eğer dirayetli olur ise çok kısa bir zaman dilimi içerisinde üzüntüyü neşeye dönebilir.

Rüyada çilek reçeli yenilmiş ise bu kısmet olarak yorumlanır. Kişinin kısmetinin artacağın ve hayırlı işlere adım atacağına yorumlanır. Kısa bir zamanda çok mutlu olacağına bir haber alacağına, şeftali reçeli yemek güzel bir hayata adım atacağına, uzun zamandır beklediği dileğinin gerçekleşeceğine ve güzelliklere kavuşacağına yorumlanır. Böğürtlen reçeli yemek veya görmek hayırlı bir rüyadır. Eğer bu rüyayı gören kişinin kalbi boş ise dolacağına ve kısa bir zamanda onu çok mutlu edecek biri ile karşılaşacağına işaret eder.

Reçel yemek gören kişinin sevinçli ve mutlu haberler alacağına, yaptığı işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, mutluluk ve ferahla yakın gelecekte karşılaşacağınıza işaret eder şekilde yorumlanır.Rüyada reçel, ağız tadı ve esenlik anlamına gelir. Rüyasında reçel gören kişi, bulunduğu konuma hiç kimsenin desteği olmadan kendi çabasıyla, çok çalışıp, alın teri akıtarak kazandığı helal kazancıyla geldiği yorumu yapılır. Rüyasında reçel gören kişinin yaşama hevesi, çalışkanlığı ve azmi çevresindeki insanlara örnek niteliğindedir.

Rüyada reçel kaynatmak, berekete kavuşmaya işarettir. Rüya sahibi kazancında hemde rızkında kayda değer bir bolluk olur, kendisi bile bu duruma şaşırır.Rüyada reçel yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceğini düşünerek hareket ettiğine işarettir. Rüya sahibinin bugünü geçirmeye değil tam tersine yarınlarına güzel şeyler taşımak, çocuklarına yada torunlarına yani kendisinden sonrakilere de iyi birşeyler bırakmak için çabalayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada reçel yedirmek rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına delalet eder. Rüyasında reçel yediğini gören kişinin büyük bir kısmetin üzerine oturacağı yorumu yapılır.

Rüyada reçel ikram etmek, rüyayı gören kişinin hayatı sıradan şekilde devam etmez demektir. Bazen gözyaşı ve hüzün, bazen de sevinç ve mutluluk yaşanır. Rüya sahibi her insan gibi hayatta her türlü duyguyu tadacak demektir.Rüyada reçel ekmek yemek, rüya sahibinin zengin olmayan, kendi yağında kavrulan biri olduğuna buna rağmen çoğu zenginden mutlu yaşadığına tabir edilir. Kişi, geçimini sağladıktan sonra gerisini dert etmeyen büyük hayaller peşinde koşmayan ve gözü yükseklerde olmayan kimse şeklinde tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4472