Rüya tabiri ara

Cover Image

Raptiye

Kasım 20, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada raptiye görmek, bu rüya kişinin daima doğrulardan yana olup yalana ve kötülüklere asla hayatında taviz göstermeyeceğine yorumlanır. Rüyasında raptiye gören kimse, azda olsa kazandığı nasibine şükrederek hiç bir şekilde nasibine haram ve kötülük katmaz. Rüyada raptiye görmek, bazen de devlet erkanında yer almaya, makam sahibi olmaya, herkese eşit davranarak insanları iyiye ve güzel teşvik etmeye yorumlanır. Rüyada görülen raptiye sembolü aynı zaman da gören kişinin dedikodulardan uzak olduğu gibi buna fırsat tanıyan fitne fesat kimseler de hayatında uzak eyleyeceğine, hayalleri için yaşayarak ailesini bu tarz kötü olaylardan uzak tutacağına işaret edilir.

Rüyada Raptiye Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada raptiye görmek, raptiye rüyası bir çok gazel rüya gibi kişi ya da kişiler için en hayırlı rüyalardan olup kişinin elde ettiği nasibine ve açtığı kısmet kapılarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler doğruluktan ve güzellikten yana olan her şeye olumlu gözlerle bakan, insancıl iyi niyetli kimselerdir. Rüyada raptiye görmek, bazen de ilim sahibi kimselerden yardım görmeye, onların size sunduğu fırsatlar doğrultusunda hayatınızı güzel kılarak olası fırsatlardan fayda sağlamaya ifade edilir.

Rüyada Raptiye Yutmak  

Rüyada raptiye yutmak, raptiye rüyasının aksini içeren bu rüya kişinin kendisi için hayırlı olmayanı seçerek hayatını yanlışlıklarla sürdüreceğine, nasip kapısını sonuna kadar kapalı kılarak harama ve kötülüğe uzanacağına yorumlanır. Rüyada raptiye yutmak, bazende yanlış olaylardan ders çıkarmaya, pişmanlık duymaya, tövbe etmeye ifade edilir.

Rüyada Ele Raptiye  Batması  

Rüyada ele raptiye batması, kişinin sebepsiz yere sevdiği bir çok masum insana zarar vererek ilerde pişmanlık duyacağı hatalar yapacağına yorumlanır. Bu rüya bazende yaşanan olaylardan ders çıkarmaya, duygulara yenik düşerek istenmeyen üzücü olaylara sebep olmaya işaret edilir.

Rüyada Raptiye Toplamak  

Rüyada raptiye toplamak, kişinin hem ailesini hem de çevresindeki dostlarını mutlu kılacak atılımlar yaparak herkesin sevgisini kazanacağına yorumlanır. Rüyada raptiye toplamak, uzun süre gelen uğraşlar sonunda mutlu sona vararak hayattan fazlasıyla zevk almaya, itibar sahibi kimselerle birlikte zaman geçirmeye işaret edilir.

Rüyada Ayağa Raptiye Batması  

Rüyada ayağa raptiye batması, bu rüya kişinin içinde kötü niyet beslememesine karşı düşeceği bazı hatalar yüzünden sevdiği insanların zarar görmesine sebebiyet vererek ilerde pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyasında ayağına raptiye battığını gören kimse, büyük zahmetler vererek girdiği işlerde mutsuz edici sonlarla ayrılarak büyük hüsrana uğrar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6556