Rüya tabiri ara

Cover Image

Rakip

Ekim 21, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada rakip görmek,bu rüya gören kişinin kendisine yönelik yapılan saldırılara karşı taarruza geçerek olası tehlikeleri bertaraf edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler uyanık, tehlikeleri önceden sezebilen, iş hayatında her şeyi ince eleyip sık dokuyan kimsedir. Rüyada rakip görmek, bazen de kişiye karşı kötülük besleyen, kazançlarını engel kılan, sinsi düşmanlarına ifade edilir. Rakip rüyası onurlu kazanılan mücadeleye,savaşlardan galip gelmeye, haklı girilen davalarda mutlu sonla ayrılmaya ifade edilir.

Rüyada Rakip Görmek Ne Demek?  

Rüyada rakip görmek, rakip görmek rüyası kişinin nasibinin peşinde giderek haklı yollarla kazanç elde etmesine yorumlanır. Rüyasında rakip gören kişiler, kendilerini bulundukları ortama hızla adayarak kısa zaman içinde yaşanan olaylara adapte olurlar. Rüyada rakip görmek, bazen de ticari anlamda süre gelen rekabete, nasibin peşinden koşmaya, kendisi gibi güçlü rakiplerin üstesinden gelmeye ifade edilir. Rakip rüyası bazen de seyahatlere çıkmaya, bir çok insanla aynı masada düşünce ortaklığı kurmaya, kazancın kat ve kat artmasına sebep verecek ticari başarılar sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada Rakip Olmak 

Rüyada rakip olmak, rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında pasif kalmaması için kollarını sıvayarak çalıştığı iş ortamına kendisini adapte edeceğine yorumlanır. Rüyada rakip olmak, bazen de kalıcı galibiyetlere, kazançların kat ve kat armasına, alınacak hayırlı habere işaret edilir. Bu rüya bazen de atılacak başarılı adımlara, sevdiklerinizle çıkacağınız yola, hayırlı günlere tabir edilir.

Rüyada Rakip Firma Görmek  

Rüyada rakip firma görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında kendisini göstermesi ve atılımlarını kolayca gerçekleştirebilmesi için açılan fırsat kapılarını hayırlı şekilde değerli kılıp kısa zaman da büyüyeceğine yorumlanır. Rüyada rakip firma görmek, bazen de kişinin kendisini göstererek bulunduğu konumdan yükseleceğine, maddi kazançlarını güçlü kılarak kısa zaman da bir çok işte öncülük edeceğine işaret edilir.

Rüyada Rakip Takımla Maç Yapmak  

Rüyada rakip takımla maç yapmak, ticaretle uğraşan kimseler için rakip gördüğü kimseler ile mücadele içine girilerek zorlu bir çok dönemden geçeceğine yorumlanır. Rüyada rakip takımla maç yapmak, bazen de düşmanlık güttüğünüz kimselerle anlaşmaya gitmeye, rakiplerinizi iyi niyetinizde centilmenlik göstermeye ifade edilir.

Rüyada Rakip Kadın Görmek 

Rüyada rakip kadın görmek, rüyada görülen rakip kadın sembolü, rakibin güçlü olup her türlü olaydan kolayca sıyrılabileceğine, düşmanlarına karşı çevik duruş sergileyerek başarısını ön planda tutacağına yorumlanır. Rüyada görülen rakip kadın sembolü bazen de güzel haberler almaya, mutlu birlikteliğe, ele geçecek servete ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3403

Rüya Sitesi Linkleri