Rüya tabiri ara

Rüyada Rahimden Kan Gelmesi

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada rahimden kan gelmesi, rüya sahibinin büyük sıkıntılardan sonra refaha çıkacağına, uzun çabalar harcadıktan sonra istediği büyük kazancı sağlayacağına, bereket ve kısmete işarettir. Ve birinden alacağı yardımla iş kurup bol kazanç sağlayacağına, başarılı işler yapacağına, müjdeli haberler alacağına ve ömür boyu rahatlık içinde mutlu olacağına diye yorumlanır.

Rüyada rahimden kan akması, rüya sahibinin uzun zamandır yapmak isteyip yapamadığı işleri yapacak, büyük başarılar elde edip yüksek mertebelere gelecek, en sonunda tüm çabalarının karşılığını alacak,hayallerine kavuşacak, zorluk ve sıkıntılar karşısında pes etmemesi gerektiğini anlayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada rahimden kan fışkırması bazı yorumculara göre yaptığı hatalardan dolayı vicdan azabı çektiğini, vücuttaki hastalıklardan kurtulup sağlığına kavuşacağı, büyük sıkıntılara düştüğü fakat bu sıkıntılardan kurtulup maddi manevi zenginliğe kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin çocuğu olmuyor ise çocuğunun olacak, mutluluğa kavuşacak, etrafındaki kötü niyetli kişilerden kurtulacağı, zararlı bir alışkanlığın verdiği maddi zararı kazanca döndüreceğine, ruhsal çöküntüler içinde olduğunu fakat kısa zamanda bu çöküntüden kurtulup kendine geleceğini anlatır bu rüya.

Yakın zamanda büyük bir hata yaptığını bu hatadan nasıl kurtulacağını düşündüğünü, çözüm yolu aradığını, sıkıntılar içinde olduğunu, bütün sıkıntılarını atacağını hayallerine kavuşacağını, para biriktirmeye, mal almaya delelettir. Rüyasında rahimden kan geldiğini gören kişi hamile ise çocuğunu kaybedeceği ve çok büyük üzüntüler geçireceği, hamile değil ise hamile kalacağı ve çok sevineceğine delalettir.

Rüyada rahmin kanaması bu rüyayı adetten kesilmiş biri görüyor ise bir hastalığa yakalacağına, bekar biri görüyor ise evliliğe işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1775