Rüya tabiri ara

Rüyada Rahibe Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Aralık 9, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada rahibe gören kişiler genellikle tabirlerini merak ederek araştırmaya başlamaktadır. Özellikle rüyadan etkilenerek yapılan bu eylem çoğu kişinin bilinçaltında da yer almaktadır. Rüyada kilise ve rahibe görmek, ile ilgili sadece bir tane anlam yoktur. İmâm-ı Nablusi (r.a)Hazretleri Buyurmuştur’ki; Rüyada rahibe okulu gördüyseniz tam olarak ne şekilde gördüğünüzü de hatırlamanız gerekmektedir. Diyanet ve ihya yorumu ise, rüyanızda olan her detayı hatırlıyorsanız tabirlere bu şekilde bakmanızda fayda vardır. Özellikle rüya tabirlerine bakarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, rüyada sizin neyin etkilediği olmalıdır.

Rüyada Rahibe Görmek

Rüyanızda rahibe gördüyseniz hayatınızda olan ya da hayatınıza girecek olan birinin sizi çok kıskanacağına ve aklına koyduğu herhangi bir olayı bile elde edebileceğini açıklamaktadır. Bu tanıdığınız biri de olabilir, ileride tanışacağınız biri de olabilir.

Rüyada Rahibiyle Tartışmak

Rüyada rahibeyle tartışmanın 2 adet açıklaması mevcuttur. Rüya sahibinin olumlu gelişmeler yaşayacağını anlatmaktadır. Bu sayede kişinin kendine olan güveninin yeniden yerine geleceğini ve eskisi kadar kendine güveneceğine delalet etmektedir. Bunun yanı sıra küs olduğunuz bir kadınla barışacak da olabilirsiniz.

Rüyada Rahibe Kadın Görmek

Rüyada rahibe kadın görmek, yalancı ve dolandırıcı bir insanla tanışmaya işaret etmektedir. Ayrıca dünya malına değer veren herhangi bir yakınınızın size olan kötü düşüncelerini de yansıtmaktadır.

Rüyada Rahibeyle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin hane halkıyla arasının bozulması demektir. Eğer rüyanızda rahibiyle konuşuyorsanız bir dönem ailenizle olan ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda vardır.

Rüyada Birden Fazla Rahibe Görmek

Kişinin kendi hayatında çok sevilen bir insan olacağını göstermektedir. Gerek iş hayatı gerek arkadaş hayatı gerekse sosyal hayatında rüya sahibi, hem sevilecek hem de saygı duyulacak kişiler arasında olacaktır.

Rüyada Dua Eden Rahibe Görmek

Rüya sahibine edilen duaların çok olduğuna işaret etmektedir. İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) Buyurmuştur’ki; rüya sahibinin ailesinin, arkadaşlarının ya da yakın çevresinin içinden bir kadın ona çok dua ederek mutlu olmasını istemektedir. Rüyada dua eden rahibe görmek en güzel rüyalardan biri olarak adlandırılmaktadır.

Rüyada Rahibe Olduğunu Hissetmek

Erkekseniz ve bu rüyayı görüyorsanız dini duygularınızın güçlendiğine şahit olacaksınız. Eğer kadınsanız ve rüyada rahibe olduğunuzu hissediyorsanız kötü olan alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp mutlu olacağınızın bir işaretidir.

Rüyada Genç Rahibe Görmek

Rüyayı gören kişinin evlenip çok mutlu olacağına ve cinsel isteklerinin de artacağına delalet etmektedir. Aynı zamanda da arkadaş ortamınıza girecek olan bir kadının size kötülükler yapacağını da göstermektedir.

Rüyada Yaşlı Rahibe Görmek

Ailenize ve size zarar verecek olan insanları temsil etmektedir. Hem mutluluğunuzu hem de huzurunuzu bozmak için elinden geleni yapacak insanları göstermektedir. Bu nedenle bir süre etrafınıza dikkat etmenizde fayda vardır.

Rüyada Rahibe Kıyafeti Görmek

Rüyada rahibe kıyafeti görmek kötüye yorumlanmaktadır. Özellikle rüya sahibinin hak etmediği haklara sahip olmasına ve bu nedenle de kötü bir gidişata yorumlanmaktadır. Bu gidişat ailenizi yok saymanıza bile sebep olabilir. Bu nedenle kendinizi telkin etmenizde fayda vardır.