Rüya tabiri ara

Rüyada Puro İçtiğini Görmek

Haziran 29, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada puro içmek, rüyayı gören kişinin, dertlerini, sıkıntı ve üzüntülerini içine attığına, kimseye kendini ve yüreğini açmadığına işaret eder. Kişi, tabir yerindeyse kan kusup, kızılcık şerbeti içtim diyecek kadar cefakâr kimse olarak tasvir edilir. Rüya sahibinin ailesinde ve iş yerinde yaşadığı sıkıntıları bir sır gibi sakladığına, mutsuzluğunun ve huzursuzluğunun kimse tarafından öğrenilmesini istemediğine ve bunu bir zayıflık olarak gördüğüne delalet eder.

Rüyada Puro İçtiğini Görmek

Rüyada puro içtiğini gören kişi, bir takım sıkıntıların içine düşmüş ve bunu dışarı belli etmemek için uğraşıyor demektir. Bu durumun kendisine daha çok eziyet verdiğine işaret eder. Oysa kişi, derdini birileri ile paylaşsak belki derdine çare bulacak ya da rahat edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tütün Görmek

Rüyada tütün görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin borç batağından ve yaşadığı sıkıntılardan kurtulup, rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder. Kişinin kolaylığa erişeceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Tütün İçmek

Rüyada tütün içtiğini gören kişi, keyfi olarak yaptığı işlerin bedelini sıkıntı çekerek ödeyecektir. Örneğin; rüya sahibinin maaşını bir gecede yiyerek sonradan geçim sıkıntısına düşeceğine ve kirasını ya da faturalarını ödeme konusunda zorlanacağına delalet eder.

Rüyada Tütün Yaprağı Görmek

Rüyada tütün yaprağı görmek, çok güzeldir. Sürpriz gelişmeler, mutluluk verici haberler, övgü dolu sözler olarak ifade edilir. Kişinin işlerinde bolluk ve bereket olacağına, dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Tütün Sarmak

Rüyada tütün sarmak, can sıkıntısına, moral bozukluğuna, gam ve kasavete işaret eder. Uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlikle birlikte gelecek olan mutsuzluğa tabir edilir. Geçim sıkıntısına düşmeye, zahmet ve çile çekmeye ve zor günler geçirmeye yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3353

Rüya Sitesi Linkleri