Rüya tabiri ara

Rüyada Psikoloğa Gitmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada psikoloğa gitmek yıldızınızın barışmadığı biri ile görüşmek ve konuşmak zorunda kalmaya yorumlanır. Bu kişi hane içerisinden biri olabilir. Ya da evli olanlar için eşlerinin ailesinden biri olabilir. Sevmediğiniz halde bu kişi ile görüşmeniz gerekebilir. Aile huzurunuzun kaçmaması için bazı kişilere karşı tahammül etmeniz gerekir.

Rüyada psikolog görmek sizi kıskanan ve çekemeyen birinin sonunda size karşı yumuşaması demektir Bu kişi size karşı bir zamanlar yapmış olduğu haksızlıklar sebebi ile şimdi pişmanlık çekebilir. Rüyada psikolog görmek çalışma hayatında yükselmek, sizin değerinizi anlayan bir erkeğin hak ettiğiniz fırsatları sağlaması anlamına gelir. Bu kişi iş hayatından olabileceği gibi yakın çevreden de olabilir. Kariyerinize yönelik faydası dokunabilir.

Rüyada psikiyatriye gitmek kalbinizin kırılmasına ve birini gidip gelmeyi kesmeye yorumlanır. Bu kişi ile aranızdaki dostluk bitebilir. Aslında size karşı iki yüzlü davranıyor olabilir. Arkanızdan konuştukları kulağınıza gelebilir.Rüyada psikiyatriye gittiğini görmek planlarının suya düşmesi anlamına gelir. Bir yere gitmek isteyenler için bu seyahat ertelenebilir. Bir süredir kavuşmak ve özlem gidermek istediğiniz birileri varsa, çıkan engeller sebebi ile biraz daha sabır etmeniz gerekebilir.

Rüyada psikiyatrist görmek hayatınıza karışan kişiler yüzünden mutsuz olmak ve sevdiğiniz insan ile ayrı düşmek anlamına gelir. Sevdiğiniz insan ile aranıza giren ve ilişkinizde huzur kaçıran kişiler olabilir. Önünüze beklenmedik engeller çıkabilir.Rüyada psikiyatri hastanesi görmek başka insanların hatası yüzünden çevreye karşı sizin mahcup olmanıza ve mağdur kalmaya yorumlanır. Elinizden kaçan fırsatlar için pişman olup yeniden bu fırsatlar için emek harcamanız gerekebilir. Bazı şeylerin değeri geç anlaşılır.

Rüyada psikolojisinin bozulduğunu görmek , içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya ve hakkı olanı almaya yorumlanır. Helal yoldan bol gelir elde edilebilir ve sevdikleriniz ile birlik beraberlik içerisinde işlerinizi düzene sokabilirsiniz.

Rüyada psikolojik hasta olmak küs olduğunuz biri ile barışmak ve bu kişi ile yeniden görüşmeye başlamak demektir. Barışmanıza vesile olan birileri olabilir ve yeniden görüşseniz de pek istekli olmayabilirsiniz. Sizi çok kıran biri de olabilir ve af dileyebilir. Psikolojimin bozuk olduğunu görmek çok fazla çalışıp çabalamak anlamına gelir. Şu günlerde işleriniz birikebilir ve strese girebilirsiniz. Sınavlarınız da üst üste gelebilir, neye çalışacağınızı şaşırabilirsiniz.

Rüyada psikiyatri doktoru görmek uzun süredir yapmak istediğiniz bir şeyi gerçekleştirmek demektir. Tembellik edilen bir konuda da hırs ve azim sahibi olunur. Sizi hırslandıran birileri olabilir.Rüyada psikolojik ilaç hap içmek ertelediğiniz plan ve projeleriniz varsa, bunları da yakın vadede hayata geçirebilirsiniz. İş hayatına dair gecikmeler son bulur, kursa yazılmak gibi kendinizi uzmanlaştırmak istediğiniz konular varsa buna zaman harcayabilirsiniz.

Rüyada psikolojik hasta olduğunu görmek farklılıklar yaşamak olarak yorumlanır. Kariyer hedeflerinizde değişim olabilir. Planlarınız farklı olabilir. Özellikle de gelecek hayallerinizde sizi etkileyen birileri olabilir ve daha güzel seçimler yapılabilir.

Rüyada eşinin psikolojisinin bozulduğunu görmek size karşı bir kırgınlığı varsa bu kırgınlık yakında son bulur. Ona karşı daha anlayışlı olursanız, ilişkinizde her şey yoluna girer. Sizden daha fazla ilgi ve şefkat bekliyor olabilir. Belki de sizden bir sürpriz bekliyor olabilir.

Rüyada arkadaşının psikolojisinin bozulduğunu görmek aranızdaki sorunların ve önünüze çıkan engellerin teker teker aşılmasına, sevgilinizin size daha fazla ilgi göstermesine yorumlanır. Onun ilişkiye dair çaba ve gayreti artar. Aşkınız için çok emek verir.

Rüyada psikolojik durumu bozuk birini görmek bazı işleriniz de yoluna girebilir. Karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Çalışan kişiler iş ortamından bir kadın sayesinde iş hayatında yeni fırsatlar elde ederler.

Rüyada akli dengesi yerinde olmayan birini görmek sorunların üstesinden gelmek ve sevdikleriniz ile bir sofra etrafında buluşmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile birlik ve beraberlik içerisinde olursunuz. Aile içerisinde küs olanlar varsa barışırlar ve yeniden gelip gitmeye başlanır.

Rüyada psikolojik baskı görmek elinizden kaçan büyük bir fırsata çok üzülmek anlamına gelir. Bu geçmişte de yaşanmış olan bir olay olabilir. Ancak şu günlerde bu yüzden keşke diyebilirsiniz. Kaçan fırsatların farkına sonradan varılır.

Rüyada aklını yitirdiğini görmek yaşanan sorunlardan sonra her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır. Sizin bir hatanız varsa bu hata telafi olur. İş arkadaşlarınız ve üsleriniz ile aranızdaki problemler bitebilir ve artık iş yerinde huzur artar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1337