Rüya tabiri ara

Rüyada Postacı Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada postacı görmek, bazen halka hizmet ederek bir görevi yerine getirmeye bazen de sadece hak yolunda, gönül işi yaparak insanlara faydalı olmaya delalet eder. Hayırlı bir işi yerine getirmek, ilan etmek ve herkesle paylaşmak için, insanları bir araya toplamaya tabir edilir. Bu rüya bir diğer yandan da güzel huylarını, inancını ve dinini terk etmeye ya da uzaklaşmaya, insanları üzecek ve onların bedduasını alacak işler yapmaya yorulur.

Rüyada Postacı Olmak

Rüyada postacı olduğunu gören kişi tüm özgüvenini ve cesaretini toplayarak, hayırlı bir gönül işi için ilk adımı atan taraf olacak demektir. Fakat bu işin gerçekleşmesi için uzun bir yol kat etmek gerekecektir diye yorumlanır.

Rüyada Postacıdan Mektup Almak

Rüyada postacıdan mektup almak, rüya sahibinin çok değer verdiği ve üzerinde uzun zaman düşündüğü ve sabahlara kadar çalıştığı işlerinin istediği ilgiyi görmeyeceğine ve bu nedenle kalbinin kırılacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Dolu Posta Kutusu Görmek

Rüyada dolu posta kutusu görmek yani başka bir tabirle içinde mektup olan bir posta kutusu görmek, gerçek anlamı ile değerlendirilir ve rüya sahibine hayırlı bir müjde geleceğine işaret eder. Kişinin hiç düşünmediği bir anda sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak ya da postacıdan mektup almak, rüyayı gören kişinin, meslek hayatı için çok önemli bir adım atacağına, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına tabir edilir.

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada mektup görmek, gerçek anlamıyla açıklanır. Rüyayı gören kişinin, beklediği hayırlı ve güzel haberi alacağına, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına ve ondan gelecek olumlu cevaba işaret eder.

Rüyada Postacı Görmek sayfası 30/08/2020 19:11:59 tarihinde 67153 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6214

Rüya Sitesi Linkleri