Rüya tabiri ara

Rüyada Portakal Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada portakal yemek, bu rüya yenilen portakalın tadına göre değişik şekillerde tabir edilir. Tatlı portakal yemek, oldukça hayırlı şekilde gelen ve rüya sahibinin sıkıntısını çözecek bir mala yorumlanır. Ekşi portakal yenmesi ise, rüya sahibinin çok kısa sürede zora düşmesine, sıkıntı yaşamasına işaret eder. Bu rüyaları gören kişiler endişeli bir şekilde yaşadıklarına çözüm aramaya çalışırlar.

Rüyada portakal yediğini görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu işe gireceğine, geçmişten beri yaşadığı sıkıntıların sona ereceği, hayırlı bir kısmet elde edeceğine işaret eder. Bu kişiler güzel bir aşk ilişkisine başlar, çevresindeki kişilerle sağlam dostluklar kurar. Bu dostlarıyla yeni iş ortaklıklarına girişebilir. Portakalın tatlı olması halinde, bu gelişmeler her zaman olumlu açıdan tabir edilir. Ekşi olması halinde, gelişmelerde sorunlar ortaya çıkacaktır.

Rüyada ekşi portakal yemek, rüya sahibinin iş yaşamında oldukça büyük sorunlarla karşılaşmasına, ne kadar çaba gösterse de işleri düzeltmeye yetmeyeceğine işaret eder. Bu gelişmeler kişinin fazla miktarda parasal sıkıntının içine gireceğine, dertlerinin artmasına tabir edilir. Aynı zamanda kişinin sağlık sorunları çekmesine, bir hastalığın etkisine girmesine yorumlanır. Kişiler kendi yaşamını değerlendirerek, ekşi portakal yemeyi buna uygun yorumlamalı ve önlemini almalıdır.

Rüyada elma portakal yemek ise, kişinin iş yaşamında daha çok çalışmasına, daha fazla emek vermesine yorumlanır. Bu sayede elde edeceği paralarda fazla olacak, mallarda artacaktır. Bu gelişmeler kişinin yaşamındaki sıkıntıların sona ermesine, arkadaşlarına bile destek olmasına yardımcı olacaktır.

Rüyada çürük portakal yemek, bu rüya kişinin ailesindeki sıkıntıları işaret eder. Bu süreçte aile bireyleriyle tartışabilir, hastalık gibi sorunlar gelişebilir. Bu zorlu süreçte kişinin daha fazla çabalaması gerekir. Hatta aile içinde ihanet bile olabilir. Kişi bunlara hazırlıklı olmalıdır. Bu türdeki rüyalar haberci olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada portakal yemek genel olarak, rüya sahibine olumlu gelişmeleri haber verir. Bu rüyanın olumsuz tabiri portakalın ekşi olmasında, çürük, kurtlu olmasında yapılır. Bu yüzden tatlı, severek yenilen portakal her zaman olumlu yorumlanmalıdır. İş yaşamındaki olumlu gelişmeler, kazançlar, aile içindeki huzur, sosyal çevredeki gelişmelere üzerine yorum yapılabilir. Çok sayıda portakal yemek ise, yaşamdaki her alanda olacak değişimleri ifade eder. Portakal sayısı kadar olumlu değişime hazırlıklı olmalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3559