Rüya tabiri ara

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Şubat 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada portakal suyu içmek, rüya sahibinin sağlık sorunu nedeniyle kendisini toparlamaya başlayacağına, iyileşme döneminde oldukça rahat bir süreç geçireceğine işaret eder. Bu rüyayı görenler kendilerini daha huzurlu ve mutlu hissedecektir. Eğer borçları varsa, bunları kısa sürede etrafındakilerden aldığı destekle ödeyecekler, bu borçlardan kurtulacaklardır. Bu kişiler nereye başvursa borçlarını ödemelerine yardımcı olacak desteği bulacaklar.Bu rüya aynı zamanda bir işe yatırım yapmayı, kredi kullanmayı işaret eder. Bekar olan kişiler bu rüyayı görürse, bunun anlamı yeni yerler görmelerine, yeni arkadaşlıklar edinmelerine, yeni gruplara katılmaya delalet eder.

Rüyada portakal suyu görmek ise, rüya sahibinin dostlarıyla birlikte yapacağı plana, grup halinde tatile, eşyaları yenilemeye, huzurlu bir yaşama işaret eder. Bu aynı zamanda helal yoldan rızık elde etmeye, bekar olanlara sempatik, sevilen bir kişiyle tanışıp arkadaş olmaya delalet eder. Bu rüya onlara mutlu olacakları bir aşkı müjdeler.

Aynı zamanda verim alınacak, maddi açıdan iyi olan, manevi olarak ta başarı elde edilecek, kişiye özgüven sağlayacak yeni girişimlerin olacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişiler mal sahibi olmak için gerekli birikimleri yapacak, bundan sonraki yaşamında zengin birisi olmak için adım atacaktır. Bu gelişmeler çok kısa süre içinde gerçekleşmeye başlayacaktır.

Rüyada portakal suyu sıkmak ise, rüya sahibinin kendi azmiyle her şeyi elde edebilecek kadar başarılı olduğuna, ticaretle uğraşan kişilerin herkese eşit uygulama yaptığına, başkalarının hakkını yememesine ve bu nedenle himayesinde çalışan kişilerden istediği desteği görmesine tabir edilir. Bu rüyayı görmek aynı zamanda kişinin ciddi rakiplerinin olduğuna ve bu nedenle daha fazla çaba gösterip başarıyı kendisinin elde etmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişiler biraz daha tutumlu olmaları gerektiğini anlamalıdır. Bir süre harcamalarına dikkat etmeleri gerekir.

Rüyada portakal suyu içmek genel olarak, rüya sahibinin herkese destek olan bir yapıya sahip olmasına, başkalarının zor durumlarının geçmesi için desteğini eksik etmemesine işaret eder. Bu kişiler her adımında başkalarını da düşünerek hareket ederler. Bu yüzden kendileri iyi kalpli olarak bilinir, herkes tarafından saygı duyulur. Bu nedenle portakal suyu içmekle ilgili rüyalar genellikle olumlu tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2111