Rüya tabiri ara

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Sabırlı bir yapınız olduğunu gösterir. Karakteriniz sağlam ve iyi huylu bir kişiliğiniz var. Rüyada porselen tabak görmek bir bakıma rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi verir. Güçlü karakterli kişilerle temsil edilir. Bekar kimseler çok dirayetli bir kadınla evlenecek ve mutlu olacaktır. Porselen kırmak hayırlı bir rüya olmayıp sevdiklerinizin kalbini kıracağını gösterir. Porselen görmek bir bakıma elinize geçecek fırsatları çok iyi değerlendireceğinizi ve iyi bir yatırım yapacağınızı gösterir.

Rüyada Porselen Tabaktan Yemek Yediğinizi Görmek

Bereket ve hayır her zaman sizle olacak. Beklemediğiniz bir yerden gelir elde edecek ve bunu çok iyi yatırımlarda kullanacaksınız. Rüyada porselen tabak görmek helal yollardan kazanç elde edeceğinizi gösterir. Porselen eski ise eskiden kalma bir havadis alabilirsiniz. Akrabanızdan size miras kalabilir veya iş yerinizde terfi edebilirsiniz. Kazançlı bir iş kapısı sizi bekliyor.

Rüyada Dolapta Porselen Tabak Görmek

Kapalı bir dolap içinde porselen tabak gördüyseniz gelir elde edecek ve bu geliri akıllı şekilde kullanacaksınız. Sevdiklerinize de yardım edecek ve çevreniz tarafından takdir göreceksiniz. Finansal konularda talihiniz açılıyor. Maddi sıkıntınız varsa kısa sürede aşacak ve yeniden ferah günlere erişeceksiniz.

Rüyada Porselen Tabak Kırmak

Eski yaşamınıza dair bazı özlemler duyuyor olabilirsiniz. Bazı kararlarınızdan emin değilsiniz. Maddi kayıplar içinde bulundunuz ve bu kayıplarınızı tekrar kazanmak için bir mücadeleye girişeceksiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4245