Rüya tabiri ara

Rüyada Polise Teslim Olmak

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada polise teslim olmak kişinin yapmış olduğu hatalardan dolayı pişmanlık duyması şeklinde yorumlanmaktadır. Bunun yanı sıra bir kimse işlemiş olduğu bir suçtan dolayı rüyada polise yakalanmak gibi bir eylem ile karşılaşmış ise; Kişinin sosyal yaşantısında işlemiş olduğu bir yanlışın gün yüzüne çıkacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bu yanlış hareketi yüzünden insanlar tarafından değerinin düşeceği ve ailesinin kendisine olan güveninin sarsılacağı anlamına gelmektedir. Bir kısım rüya tabircileri rüyada polise yakalanmak konusunda iyi ve güzel yorumlarda bulunmuştur. Rüyada polise teslim olduğunu görmek gören kimsenin iş yaşamında ve aile hayatında güzel günlerin geleceği şeklinde yorumlanmıştır. Şayet bu rüya sahibi ticaret ile uğraşmakta ise emri altında çalışan bir müdürünün tavsiyesi sonrasında hatalı bir işe girmekten sakınır.

Rüyada hırsızı yakalayıp polise teslim etmek rüyayı gören kişinin personeli tarafından çok sevilmesinden dolayı işletmesine gelecek bir zararın, çalışanları tarafından önleneceği anlamına gelebilmektedir.Suçluyu polise teslim etmek Kişinin yapmış olduğu hataları devam ettirmesi ve bu hataların sonucunda ciddi zarar ve kayıplara maruz kalacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada birini öldürüp polise teslim olmak uzun süre kişinin düşmüş olduğu sıkıntıdan kurtulmayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahibi şayet polisten saklanırken teslim olması kişinin girmiş olduğu işler ve yapmış olduğu yatırımlardan dolayı müthiş kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada polis tarafından vurulmak rüya sahibinin hayat içerisinde bir takım olaylara üzüleceği, dert edineceği ve endişe duyacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada polis tarafından suçlanmak kişinin yapmış olduğu hatalı işlerin gün yüzüne çıkması ile itibar yitirmesine neden olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bununla birlikte rüya sahibi arabasıyla polise yakalandığını görmesi ile malının bir kısımın hayır olmayan yerlere gideceği ve ticari yaşantısında ciddi zararlar göreceği şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada adam öldürüp polise teslim olmak ise kötü niyetli bir kadının iftirasına uğrama şeklinde yorumlanmaktadır. Ancak rüya aleminde görülen polis tebessüm etmekte ve iyi niyetli ise kişinin zor günlerinin kısa süre içerisinde son bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada birini öldürüp kaçmak ve sonrasında polise teslim olmak gören kimse maddi açıdan düşmüş olduğu bir sıkıntıdan aile büyükleri tarafından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Bununla birlikte kişi ticaret ile uğraşmakta ise uğramış olduğu zararların kısa süreli olacağı ve ilerleyen zamanlarda ciddi kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlanmıştır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4865