Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Tarafından Aranmak

Şubat 13, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Polis Tarafından Aranmak, genel olarak iyi ve hayırlı olarak yorumlanmıştır. Rüyada polisin yaptığı arama, rüyanın görülme şeklinde göre farklı şekilde tabir edilmektedir. Şayet rüya sahibi rüyada polis tarafından aranmak ve takip edildiğini görmesi; Anne ve babanın daima evlatlarının arkasında olduğunun işaretidir. Bir kısım rüya tabircileri rüyada zabıta yani kolluk tarafından aranmak konusunda farklı görüşler beyan etmişlerdir. Bu tabirciler rüyayı gören kişinin yapmış olduğu hatalardan dolayı tedirgin ve mutsuz olduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Bir kimse sosyal hayatında yapmış olduğu bir yanlıştan dolayı pişmanlık duymakta ise bilinç altında rüyada polis tarafından aranmak eylemi ile karşı karşıya kalabilir. Bu rüya yapılan yanlış ve hataların gün yüzüne çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada polis tarafından aranmak ve polisle kavga etmek; Böylesi bir rüya gören kimse yapmış olduğu yanlışlardan dolayı çevresindeki insanlarca kınanacağına işarettir. Rüyada devlet görevlilerince aranmak ve tartışmak; Kişinin sosyal yaşantısında sıkıntılı işlere gireceğine ve bu işlerden dolayı başının ciddi anlamda ağrıyacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada polis tarafından aranmak ve polisten kaçtığını gören kimse ticari hayatında ciddi zararlarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüya sahibinin dost görünümlü iki yüzü insanların arkadan iş çevirdiği ve zarara uğratmaya çalıştığı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Polis Tarafından Aranmak ve Tutuklanmak, yapılan yanlışların gün yüzüne çıkacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada polis tarafından aranmak ve tutuklandığını görmek ise; Dünya hayatı içerisinde kişinin zevkine daldığından dolayı yanlışlara bulaşabileceği şeklinde yorumlanmıştır. Bir kısım rüyada polis tarafından aranmak konusunda; Gelecek iyi günlerin habercisi şeklinde yorumlanmıştır. Bu kimse çevresindeki maddi açıdan zarar getiren dosttan kurtulur. Bunun yanı sıra kendisine zarar vermek isteyen kişilere karşı galip gelir. Ayrıca bir topluluk ve camiadaki saygınlığı artacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada polis tarafından aranmak ve polislerle konuşmak kişinin sosyal yaşantısında ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada polis görmek bir kısım rüya tabircilerince herkes tarafından sevilen bir kimse olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Bu nedenle polis tarafından aranmak ise çevredeki insanlar tarafından korunma şeklinde yorumlanmıştır.