Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Kovalaması

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Polis Kovalaması, Rüyayı gören kişinin sıkıntılı zor günlerinin başlayacağına işaret eder. Yaptığı hatalardan dolayı pişman olduğuna delalet eder. Kötü işlere karışarak başını derde sokacağını belirtir. Kötü alışkanlığı yüzünden polis tarafından ifadesi alınacağına işaret eder. Araba ile kaza yapacağını belirtir. Uzun yola çıkacağına işaret eder. Hakkını yediği kişiler tarafından suçlanacağına delalet eder. İftira attığı kişinin polise suç duyurusu yapacağını belirtir. İki yüzlü insanlardan uzak durması gerektiğine delalet eder. Kötü alışkanlığı yüzünden ailesi ve çevresi tarafından dışlanacağını belirtir. Hırsızlık yaptığı için mahkemeye çıkacağına işaret eder. İş hayatının yolunda gitmeyeceğine delalet eder. Maddi zorluk yüzünden hırsızlık yapacağı anlamına gelir.

Kötü arkadaşı yüzünden kötü işler yapacağına delalet eder. Arkadaşında aldığı borcu vermediği için kavga edeceğini belirtir. Banka taksitini veremediği için icralık duruma geleceğine işaret eder. Hayırsız evlat olduğu için kötü yola düşeceğine işaret eder. Kısa zamanda polisle kavga edeceğini belirtir. Hamile bayanın eşiyle sorun yaşadığı için polisin müdahale edeceğine delalet eder. Maddi zorluk yüzünden evini satacağına işaret eder. Yoksulluk yüzünden para çalacağına işaret eder.

Rüyada polis kovalaması, ailesine yalan söylemekten dolayı vicdan azabı çekeceğine işaret eder. Hırsızlık yaptığı için mahkemede ağır yargılanacağını belirtir. Utanç verici işler yaptığı anlamına gelir. Yaptığı günahlar için tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Parasızlık karşısında soygun yapıp kaçacağına işaret eder. Hırsızlık yaptığı için akraba tarafından dışlanacağına işaret eder. İşten kovulduğu için maddi manevi zorluk çekeceğine işaret eder. Evlilik hazırlığın yarıda kalacağına işaret eder. Rüyayı gören genç kızın kısmetinin kapanacağını belirtir. Aileden birinin ölmesiyle miras kavgası olacağı anlamına gelir. Alkol içmekten hasta olacağına işaret eder. Kaçak işler yaptığı için polislerin aradığına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3373