Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Görmek

Ağustos 14, 2019 - Okuma süresi: 20 dakika

Rüyada polis görmek, rüya sahibinin büyük sorumluluk alacağına işaret etmektedir. Polis görmek, bazı rüya tabircilerine göre cesaretli bir kişiye işaret etmektedir. Bazı rüya alimler ise rüyada polis görmeyi, rüya sahibinin yaşayacağı üzüntü dolu bir kayba işaret etmektedir. Kimi rüya tabirlerinde ise rüyada polis görmek, korunmaya ihtiyacı olan bir kişiye yorulmuştur. Polis görmek genel olarak rüya sahibinin ya da çevresindeki bir kişinin korunma ihtiyacına işaret edilmiştir. Farklı bir yorumda ise polis görmek, iş yaşantınızda sizinle rekabet eden kişilere yorulmuştur.

Rüyada polis görmenin çeşitli anlamları olabilir. En doğru rüya tabirinin yapılabilmesi için rüya içeriğinin tam olarak bilinmesi gerekir. Rüyada polis görmek kavramı oldukça geniş bir kavramdır. Bu konuyu alt başlıklarda incelemek daha akıllıca bir davranış olacaktır. Rüyada görülen polis büyük bir sorumluluğun üstlenilmesine işarettir. Bu bir devlet makamı da olabilir. Polis görmek gücü temsil eder. Belirli bir otoriterinin varlığını yansıtır.

Doğru şekilde rüya tabirinin yapılabilmesi için rüyada polisin ne şekilde görüldüğünün tam olarak bilinmesi gerekir. Rüyada polis görmek geniş bir kavram olduğu için rüyayı alt başlıklar altında değerlendirmek daha doğrudur. Örneğin rüyada kendini polis olarak veya başka bir kişiyi polis kıyafeti ile görmek birbirinden farklı anlamlara işaret eder. Fakat rüyada polis görmek genel olarak otoriteyi, cesareti, üstlenilen sorumluluğu, gücü ve mağlup etmeyi temsil eder. Bazı yorumcular tarafından olumsuz olarak değerlendirildiği de olmuştur. Rüyada görülen polis, sevinç ve mutluluğu ifade ettiği gibi yakın zamanla karşılaşılacak üzüntü ve kederin de habercisi olarak ifade edilir. Ayrıca maddi bir kayıp olarak da değerlendirildiği olmuştur.

Rüyada polis görmek sayıca az rüya tabirlerine göre Azrail olarak nitelendirilir. Beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceğine delalettir. Bu rüya sahibinin kendi ölümü de olabilir yada bir yakınının, akrabasının, arkadaşının ölümü olarak da ifade edilebilir.

Rüyada görülen polis cesareti de temsil etmektedir. Bazı rüya yorumcuları rüyada görülen polisin pek hayra yorulmayacağını söyler. Bunlara göre rüyada görülen polis üzüntü ve kederin bir habercisi olarak ifade edilir. Ayrıca yaşanacak önemli bir kaybından varlığını ifade etmektedir. Rüyada görülen polis sevinç ve mutlulukları ifade ettiği gibi yaşanılacak üzüntü gam ve kederi de ifade eder. Bu açıdan rüya yorumlamalarını içeriğine göre detaylı bir şekilde yapmak gerekir

Rüya sahibi rüyada kendisini polis üniformasının içinde görmesi onun için hayırlı olarak yorumlanabilir. Rüya sahibin önemli bir sorumluluk üstlenerek bu sayede çeşitli makamlara yükseleceğine yada bu sorumluluk nedeniyle bir makam sahibi olmasına işaret eder. Bu yükseliş iş hayatında terfi olabilir yada sevdiğinin sorumluluğunu üstlenerek evlilik yoluna gireceği anlamına gelebilir. Uzun zamandır işsiz olan rüya sahibinin iş bulacağına da işaret edebilir. Makam genellikle yönetim görevi gibi önemli bir mevki olarak kabul edilir. Bu rüyada üniforma görülmesi rüya sahibinin etrafına güven veren bir kişi olduğunu işaret eder. Üniforma tüm rüyalarda güvenin sembolüdür. Üniformanın temiz olması iyi düşünceleri ve iyilikleri temsil eder.

Dost bildiği kişilerin aslında düşmanı olduğu anlamına da gelebilir. Çünkü tutukluluk hali düşmanların varlığını temsil eder. Rüya sahibinin ayrıca rüyada ellerine kelepçe takıldığını görmesi esaret anlamına gelir. Düşmanların varlığından haberdar olup sırlarının ortaya çıkmaması için onlara karşı esaret göstergesi de olabilir. Tüm bunların yanı sıra rüya sahibi eğer polis tarafından tutuklanmadığını görürse düşmanlarının tümünü alt ederek rahata kavuşacağına ve onlara karşı büyük oranda başarı sağlayacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibi polis olarak suçlu bir kişiyi yakalayıp nezarete attırıyorsa tez zamanda etrafındaki düşmanlardan sonsuza kadar kurtulacağına işarettir.

Rüyada polise ifade vermek; rüya sahibinin bazı tartışmalı ortamlarda bulunacağına yada tartışmanın konusu olacağına işaret eder. Diğer bir taraftan bu tartışmaların sonlanması için başarılı adımlara imza atmaya ve insanlara yardım etmeye yorulur. Ayrıca büyük risk alarak bir işe girişmeye ve işin üstesinden gelmeye işaret eder.

Rüya polis çağırdığını görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili konularda güvendiği bir kişiden akıl alacağına yorulur. Örneğin iş hayatında yaptığı işler için patronundan fikir almak yada evlilik hayatında yaşadığı sorunlar için anne babasından fikir almak gibidir. Bu sayede içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde kurtulacağına ve hasar almayacağına işaret eder.

Rüyada polis öldürmek rüya sahibinin büyük beklentiler ile girdiği bir işten maddi ve manevi zarar uğrayacağı anlamına gelir. Bunun sonucunda huzursuz günlerin ve maddi sıkıntıların geleceğine işaret eder. Rüyada görülen polis güç anlamına geldiği için kişinin kendi gücünü ve otoritesini kaybedeceği şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada polis tarafından tutuklanmak: Polis tarafından tutuklandığını görmek, rüya sahibinin etrafında bulunan dost görünümlü düşmanlara işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise rüyada tutuklanmak, rüya sahibinin tüm düşmanlarını yenmesine işaret etmektedir.

Rüyada polis çağırmak: Polis çağırmak rüya sahibinin yaşadığı ailevi bir probleme işaret etmektedir. Rüya sahibi yaşadığı bu problemi çevresinden gelen yardımlar ile aşmayı başarabilecektir. Rüyada polis çağırdığını görmek, kardeşler arasında yaşanacak ufak bir soruna işaret etmektedir.

Rüyada polis tarafından yakalanmak: Polis tarafından yakalanmak, rüya tabircileri tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Diğer bir yorumda ise rüya sahibinin duyacağı hayırlı haberlere işaret etmektedir. Rüyada polis tarafından yakalanmak, toplum içerisinde saygı duyulan ve itibar gören bir kişiye işaret etmektedir.

Rüyada polis sireni duymak: Polis sireni duymak, rüya sahibinin eskiden sahip olduklarını yeniden ele geçirmesi anlamına gelmektedir. Diğer bir yorumda ise rüya sahibinin moralini bozan şeylerin ortadan kalkmasına işaret etmektedir.

Rüyada polisten kaçmak: Polisten kaçmak, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı gelişmelere işaret etmektedir. Bu gelişmeler sayesinde rüya sahibi çevresindekilerin takdirini kazanmaktadır.

Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.

Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır.

Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır.

Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda varolan tehlikeyi gösterir.

Temiz üniformalı, temiz yüzlü polis güvendir.

Rüyada polis görmek ikaz niteliği taşıyan rüyalardan birisidir. Çünkü gerçek hayatta polis koyulan kuralların uygulanması konusunda en yetkili olan birimlerdendir. Bu anlamda rüyada polis görmek kişinin hem hukuki olarak hem de ahlaki olarak kurallara uyması şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı tabirlere göre de rüyada polis görmek kişinin hayatında yapmak üzere olduğu bir yanlışa işaret edilmektedir. Polislerin suçluları yakalama görevine göre yorumlanan bu tabir, kişinin yaptıklarını sorgulamasına imkan tanımaktadır.

Rüyada polis görmek ve polisten yardım istemek yeni tanışılacak birine ve bu kişiye çok dikkat edilmesi gerektiğine yorulmaktadır. Kişi eğer iş yaşamında ya da gündelik hayatında sosyal anlamda sık sık yeni ilişkiler kuruyorsa bunlarda dikkatli olması gerekmektedir. Ayrıca rüyada polis görmek ve polise işi düşmek bir takım tatsız olayların yaşanacağına kişinin bazı sınırlandırmalarla karşı karşıya kalması olarak yorumlanmaktadır. Bu tatsız olaylarda polisin yardım etmesi de yine bu olayın iyi bir şekilde son bulmasına yorulmaktadır.

Rüyada polis görmek bazı alimlere göre Azrail olarak yorumlanmaktadır. Kişi rüyasında polis olduğunu görürse bu o kişinin düşmanlarının olduğu ve o düşmanlardan korunması gerektiğine işarettir. Rüyada polis görmek bir başka alim tabirinde devlet sorumluluğu üstlenme olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada polis görmek kişinin korkularına da işaret olabilmektedir. Rüyada polis görmek kişinin korkularının kesin olmasına, gördüğü polisin kendisini tutması ömür boyu rahat olmaya, kişinin kendisinin polis olması ise devlet adamı olan birisinin emrindeki kişilerle anlaşma yapmasına yorumlanmaktadır. Rüyada polis görmek bazen de şiddete ve hüzne yorumlanmaktadır.

Polis tarafından yakalanmak

Bir kişi rüyasında herhangi bir nedenden dolayı polis tarafından kovalanıp en sonunda yakalandığını görüyorsa bu rüya o kişi için oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada bir polis tarafından yakalandığını gören bir kimse etrafındaki dostları ve ailesi tarafından çok sevilen değer gören ve korunan biri olduğuna işarettir. Aynı zamanda sevinçli ve hayırlı bir haber olarak da ifade edilebilir. Polis tarafından yakalanmak insanlar tarafından değer gören biri olduğuna dair işaretler vermektedir.

Rüyada görülen polis rüyası rüyanın içeriğine ve ayrıntılara göre çeşitli sonuçlar oluşturabilir. Rüyada görülen polis hayırlı ve iyi dilekleri de içerisinde barındırabilirken aynı zamanda üzüntülü ve acı bir olayı da ifade edebilir. Rüyada polis görmek bazı yorumcular tarafından güven anlamına gelirken bazı rüya yorumcuları tarafından ölüm olarak adlandırılır. Aynı zamanda polis görmek etrafımızda bulunan insanların bizleri koruyup sahiplendiği birçok yönden sevildiğimiz anlamına gelmektedir.

Polis olmak ve suçluları yakalamak kişinin etrafında kötülüğünü isteyen ve ona tuzak hazırlayan birçok düşmanının bulunduğu yönünde çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Bu durumda kişinin polis tarafından tutuklanması etrafında bulunan bu düşmanlarının kendisini alt ettiğini, tutuklanmadığını görmek ise kendisinin düşmanlarını alt ettiğini ifade etmektedir. Aynı zamanda temiz üniformalı temiz görünüşlü bir polis her zaman için iyiliği temsil eder. Güven duygusunu ortaya çıkaran bu rüya kişinin etrafına veya kendisine olan güvenini simgelemektedir.

Rüyada Polis Tarafından Aranmak

Kişinin, adı üçkağıtçıya çıkmış birisi ile iş konusunda muhatap olmak zorunda olduğuna, eğer önlemini almazsa kısa süre içinde bu kişiden dolayı ağır maddi kayba uğrayacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına ve hem iç huzurunun hem aile huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada Polise İfade Vermek

Bazı tartışmalı ortamlara girileceğine, bu tartışmaların sonlanması konusunda çok başarılı adımlar atmak için önayak olunacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, kısa süre içinde sıkıntıların son bulacağına ve işlerin toparlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Polis Çağırmak

İş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak ortaya çıkan bir sorun karşısında bazı tecrübe sahibi kişilerden yardım alınacağına, bu sayede içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, dertlerin biteceğine ve kardeşler arasındaki sürtüşmelerin sonlandırılacağına yorulur.

Rüyada Polis Çevirmesi

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında bazı sorunların yaşandığına, bazen sevdiği kişilerden birisi ile kısa süreli de olsa bir küskünlük yaşadığına, ancak biraz daha hoşgörülü olması ve sabır göstermesi sayesinde bu sorunlardan kurtulacağına ve hayattan daha çok zevk alacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, sorunlar yüzünde kırılan kişilerle yakın bir zaman içinde barışılacağına ve bir şekilde kalplerinin tekrar kazanılacağına alamettir.

Rüyada Polisler Görmek

Hem iş hem aile ve hem de eğitim konusunda çok hayırlı ve güzel durumlarla karşılaşılacağı, sevinçten gözyaşları akıtılacağı, her geçen gün daha mutlu olunacağı, aile bireyleri ile daha sıkı ilişkiler içinde olunacağı, zor zamanların geride kalacağı ve yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorulur. Ayrıca, çok önemli bir çalışmanın başına getirilmeye ve mevki makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Polis Öldürmek

Üstüste gelen sorunlardan ve büyük beklentilerle girilen bir işte uğranılan büyük maddi ve manevi zararlardan ötürü çok huzursuz olunacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine ve anne baba arasındaki tartışmalara denk gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Polis Kıyafeti Giymek

Kişinin, kendisine uygun bir iş bulduğuna, bu sayede uzun bir zamandan beri yaşadığı işsizlik ve parasızlık sorunlarından kurtulduğuna, kendisine daha büyük getirileri olan bir çalışmaya ortak olarak gireceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına ve zor bir dönem geçiren bir tanıdığına ya da akrabasına destek olacağına yorumlanır.

Rüyada Polis Kovalaması

İş konusunda atılan adımların başarısız olması ya da istenen etkiyi yapamaması yüzünden zor günler geçirileceğine, bu durumdan kısa süre içinde kurtulmak için hızlı bir şekilde karar verilmesi ve bir an önce alınan bu kararların uygulamaya konulması gerektiğine aksi halde eldekilerin de kaybedileceğine alamet eder.

Rüyada Polis Diye Bağırmak

Yardım edilen bir kişi vereceği destek ile hayır getirecek ve birçok sorunu ortadan kaldıracak bir çalışma içine girileceğine, bu çalışmanın ardından büyük başarı kazanılacağına, maddi açıdan nefes alınacağına ve eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir proje üzerinde çalışılmaya başlanacağına işarettir.

Rüyada Bayan Polis Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında gösterdiği üstün performans ve kazandığı büyük başarılar sayesinde kendisini yakın bir zaman içinde büyük bir firmanın üst kademelerinde bulacağına ve kazandığı mevki sayesinde büyük bolluk ve berekete sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Polis Sireni Duymak

Kötü giden işleri yoluna sokmak ve kaybedilen şeyleri geri kazanmak için yardım istenen bir kişiden büyük bir destek alınacağına, bu desteğin birçok kapının açılması konusunda fayda sağlayacağına, kısa süre içinde epey moral kazanılacağına ve etkisi altına girilen bir kişi sayesinde terfi alınacağına işaret eder.

Rüyada Polis Operasyonu Görmek

Kişinin, iş konusunda attığı adımları güçlendirecek ve kazancını büyük oranda arttıracak bir çalışma içinde yer alınacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve kurulan hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine tabir edilir.

Rüyada Polis Amiri Görmek

Yapılan bir çalışma ile mevki makam sahibi olunacağı, atılan adımlar sayesinde zor bir dönemin kısa süre içinde sona ereceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına ve rüya sahibinin kendisine iyi bakması sayesinde herhangi bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Polis Görmek Ve Kaçmak

İş hayatında çok güzel ve hayırlı bir mevkiye gelineceğine, ancak gerek rakiplerin çeşitli ayak oyunları gerek iş içerisinde yaşanan talihsizlikler yüzünden bu mevkinin kaybedileceğine ve bu yüzden uzun bir süre iş konusunda sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada Sivil Polis Görmek

Kişinin hayalini kurduğu birçok şeye çok zahmet çekmeden ve sevdiği birkaç kişinin vereceği maddi ve manevi destek sayesinde ulaşacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve yaşadığı bütün sorunların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Polis Dövmek

İş dünyasında rüya sahibinin arkasında durarak istediği mevkiye gelmesine ve kazancını katbekat artmasında destek olan birinin başının sıkıştığı bir dönemde istediği desteğin kendisine fazlasıyla verileceği ve böylece aradaki bağların çok daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Polis Okulunu Kazanmak

Sorunlarla geçen ve stres yaratan bir dönemin geride kalacağına ve rahata erileceğine tabir edilir. Aynı zamanda, işle ilgili olarak akılda soru işaretleri bırakan şeylerin çözüme kavuşmasıyla işe dört elle sarılmaya ve daha sonrasında işte terfi getirebilecek hamleler yapmaya yorulur.

Rüyada Polis Ve Asker Görmek

İşlerin çok iyi gittiği ve aile hayatında bazı önemli adımların atılacağı bir dönemde kötü durumlarla karşı karşıya kalınacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşanacağına alamettir. Ayrıca, birden çok ortakla kurulmuş bir işte düşülecek bir maddi açmazın ortakların arasını açacağına ve şirketin iflas etmesine sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada Polis Okuluna Gitmek

Yeni kapılar açacak ve içinde bulunan zor günlerin sona ermesini sağlayacak bir olay yaşanacağına, bu olayla birlikte büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine işarettir.

Rüyada Polis Şapkası Görmek

Aile hayatı içinde yaşanan tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Birinin Polis Olduğunu Görmek

Eş, dost ya da akrabalardan biri ile ilgili çok güzel bir haberin alınmasıyla deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına ve kendisine verilen destekle gurur duyulacağına yorumlanır. Kişi, yaptığı işler sayesinde çok büyük başarılara kavuşacak ve bu sayede geçmişte kendisini kötüleyen bazı kişileri şimdi utandıracak demektir.

Rüyada Polis Motoru Görmek

Kişinin kendisine destek veren kişilere çok büyük minnet duyduğuna ve onlara yardım edeceğine delalet eder. Aynı zamanda, ortakların arasını açan bir iş anlaşmazlığının iş çevresinden ahbapların araya girmesi ile çözüm bulacağına ve bu işten alınacak bazı derslerle başka işler için adımlar atılacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3225

Rüya Sitesi Linkleri