Rüya tabiri ara

Rüyada polis görmek

Haziran 17, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada polis görmek

Rüyada polis görmek, genel anlamıyla gücü temsil eder. Belirli bir otoriterinin varlığını yansıtır. Rüyada polis görmek, korkularından kurtul­maya, kendinden emin olmaya yorumlanır. Rüyada polis görmek, sevinç ve mutlulukları ifade ettiği gibi rüyanızın diğer ayrıntılarına göre yaşanılacak üzüntü gam ve kederi de ifade edebilir.

Rüyada polis görmek, cesareti de temsil etmektedir. Bazı rüya yorumcuları tarafından, rüyada polis görmek, üzüntü ve kederin bir habercisi olarak ifade edilir. Ayrıca yaşanacak önemli bir kaybıda ifade etmektedir.

Soozi Holberche’ye göre; Rüyada polis görmek, “Melek, rehber ya da öğretmenler.” olarak yorumlanır.

Rüyada polis olmak

Rüyada polis olmak, bu rüyayı gören kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanabilir. Önemli bir sorumluluk üstleneceğine ve bu aşamada çeşitli makamlara yükseleceğine işaret eder.

Rüyada polis olduğunu görmek makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu durumda hayırlı bir rüya olduğunu söylememiz mümkündür. Rüyada polis tarafından tutuklanmak,bu kişi etrafında dosttan çok düşman olduğunu anlamalıdır.

Rüyada polis tarafından tutuklanmak

Rüyada polis tarafından tutuklanmak, etrafındaki düşmanların varlığını simgeler. Bu durumda kişinin etrafında bulunan düşmanları tarafından alt edileceği ve büyük zarara uğrayacağı söylenir.

Rüyada polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğu anlamındadır. Kendinize dikkat etmelisiniz.

Rüyada polisin kendini tuttuğunu görmek, bazen hayatının sonuna kadar rahat yaşamaya yorumlanır.

Rüyada polisten kaçmak

Rüyada polisten kaçmak, etkisinden kolay bir şekilde kurtulamayacağınız bir durumun sıkıntısını yaşayacaksınız. İşlediğiniz suçun ortaya çıkmasından tedirgin olduğunuza işaret eder.

Rüyada araba ile polisten kaçmak

Rüyada arabayla polisten kaçmak, ailenizden alacağınız destek ile sıkıntılarınızı atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada sivil polisten kaçmak

Rüyada sivil polisten kaçmak, ortaya çıkmasından korktuğunuz bir suç işlediğinize işaret eder.

Rüyada polisten kaçıp saklanmak

Rüyada polisten kaçıp saklanmak, sıkıntılarınızdan kurtulup, yeni adımlar atacaksınız.

Rüyada polis tarafından tutuklanmamak

Rüyada polis tarafından tutuklanmamak, rakiplerinizi yenilgiye uğratacaksınız demektir.

Rüyada polisler tarafından tutuklanmadığını görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan düşmanlarının tümünü alt ederek büyük oranda başarı sağlayacağına delalettir.

Rüyada polis olup suçlu yakalamak

Rüyada polis olup suçlu yakalamak, kişi karşısında bulunan suçluyu yakalayarak hapsediyorsa bu durumda kişinin etrafında ve ailesinin içerisinde çeşitli düşmanları olduğunu ve kendisine zarar verebilmek için fırsat kolladıklarını söyleyebiliriz. Hapsedilen suçlu kolay bir şekilde alt edilemeyen bir düşmanı da simgelemektedir.

Rüyada arkadaşını polis olarak görmek

Rüyada arkadaşını polis olarak görmek, rüya sahibinin bir konuda desteğe ihtiyaç duymasına, kendisini uğraştıran bir konuda, devlet kapısındaki bir iş için bazı insanları devreye sokması gerektiğine, torpile ihtiyacı olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1269

Rüya Sitesi Linkleri