Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Görmek

Ocak 22, 2019 - Okuma süresi: 11 dakika

Rüya sahiplerinin rüyalarında polis görmeleri, birçok farklı şekilde yoruma açık olan hadiseler arasında gösterilir. Rüya tabirinin tam olarak ne olduğunu anlayabilmek için türevlerini bilmek gerekir ki az sonra türevlerini başlık başlık inceleyeceğiz. Polis görmek kavramını genel hatları ile ele almamız gerekirse CESARET şeklinde yorumlanmaktadır.

Polis görmenin genellikle gücü temsil ettiğine inanılır ve rüyada asker görmek kavramı ile benzerlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Bazı yorumcular için polis çok da hayra yorumlanmaz. Üzüntü ve keder habercisi şeklinde tabir edilir. Ancak yorumcuların geneli de sevinç ve mutluluk dolu bir sürecin habercisi şeklinde yorumda bulunur. Bu neden dolayısı ile rüyanın türevlerini incelemek istiyoruz.

Rüyada Polis ve Asker Görmek

Rüya sahibinin polis ve askeri aynı anda rüyasında görmesi demek, iş ve aile hayatında her şeyin düzgün bir şekilde ilerler iken yakın zamanda atılacak bir adım nedeni ile bazı kötü durumların ortaya çıkacağına delalet eder. Bu sorunların beraberinde iş ve aile hayatında da çok büyük sıkıntıların doğmasına neden olacağı tabir edilir. Ortak olarak girilmiş bir işin ise ortakların arasını açacağına ve maddi olarak ciddi sıkıntıların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Birden Çok Polis Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında birden çok polisi bir arada görmesi, aile ve eğitim hayatı içerisinde yaşanacak olan hayırlı ve olumlu gelişmelere delalet eden bir rüyadır. Alınacak güzel bir haber ile birlikte mutluluk gözyaşlarının akacağına, bununla birlikte tüm aile bireylerinin daha sıkı bağlar kurarak mutluluk dolu bir sürecin ilerleme göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Kadın Polis Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kadın polis görmesi, iş hayatında meydana gelecek olan hayırlı gelişmeler şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin ofisinde kendisine verilen bir işi üstün başarı ile yerine getireceğine ve bu üstün başarı sayesinde kısa süre diliminde büyük şirketlerin büyük makamlarında olması için iş teklifleri alacağı anlamına gelir. Hali ile maddi ve manevi anlamda huzura kavuşulması şeklinde de tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında sivil kıyafetlere sahip bir polis görmesi, rüya sahibinin yıllardan beri hayalini kurduğu bazı şeylere herhangi bir şekilde zahmet ya da emek vermeksizin yakınlarının ve sevdiklerinin vermiş olduğu maddi destek ile kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Polis Kıyafeti Giymek

Rüyayı gören kişinin rüyasında polis kostümü giydiğini görmesi, hayırlara vesile olacak şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin çok uzun zamandan beridir işsiz ve para sıkıntısı çekmesine rağmen bulduğu bir iş sayesinde hayatının ciddi anlamda düzene gireceğine delalet eder. Bulunan bu iş hem mutluluk, huzur hem de maddi anlamda rüya sahibinin hayatında güzel gelişmelere yol açacağı şeklinde de tabir edilen bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Polis Olmak

Rüyanızda eğer ki polis olduğunuzu görüyorsanız hayırlı yorumlanan bir rüya görmüşsünüz demektir. Bu rüya, bir sorumluluk üstleneceğinize ve bu sorumluluğu yerine getirirken üstün başarı elde ederek kısa bir zaman dilimi içerisinde mertebe yükseleceğiniz, nam kazanacağınız anlamına gelmektedir. Bu makam, polislikten ziyade devletin çeşitli alanlarında elde edilecek bir memurluk makamı şeklinde de yorumlanabilir. Ancak genel itibari ile elde edilecek iş hayatındaki bir başarı ve kademe atlama şeklinde hayırlara vesile eden bir rüyadır.

Rüyada Polis Çağırmak

Rüyayı gören kişinin rüyasında polis çağırdığını görmesi, hayırlı bir rüyadır. İş ya da aile hayatı içerisinde meydana gelecek olan herhangi bir sorun nedeni ile tecrübe sahibi bir aile büyüğünden yardım alınacağı ve bu yardım sayesinde kötü durumlardan kısa zaman içerisinde kurtularak refaha, mutluluğa erişileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Polis Çevirmesi

Rüya sahibinin rüyasında bir polis çevirmesi görmesi, rüya sahibinin ailesi ya da yakın çevresi ile manevi sorunlar yaşadığı anlamına gelir. Bu sorunların karşılıklı hoşgörüsüzlükten kaynaklandığı ve bir rüya sahibinin bazı şeyleri görmezden gelerek ve alttan alarak hareket etmesi durumunda kısa süre içerisinde bu sorunların bertaraf edilerek refaha kavuşulması şeklinde yoruma açık olan rüyalardandır ve genel olarak olumlu yorumlanır.

Rüyada Polis Dövmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında herhangi bir polisi dövmesi, rüyayı gören kişinin iş hayatında arkasının son derece sağlam olduğu anlamına gelmektedir. İş hayatında arkasında gördüğü destek sayesinde kısa zaman içerisinde doğru girişimler ve atılımlar yaparak istediği makam ve mevkiye kısa zaman içerisinde ulaşılması şeklinde hayırlara vesile olan bir rüya olarak delalet edilir.

Rüyada Polis Öldürmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında polis öldürdüğünü görmesi, hayırlara vesile olan bir rüya değildir. Rüya sahibinin kısa bir zaman dilimi öncesinde çok büyük beklenti ve umut ile girdiği işlerden verim alamayarak sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Bu sıkıntılar nedeni ile aile hayatı içerisinde maddi ve manevi sıkıntıların baş göstereceği ve psikolojik olarak da sıkıntı dolu bir sürecin vuku bulacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Polis Tarafından Kovalanmak

Rüya sahibinin rüyasında polis tarafından kovalanması demek, iş hayatında yaşanacak olan zor dönemlere delalet eder. Rüya sahibine verilen bir görevin altından başarılı bir şekilde kalkamayacağına ve bununla birlikte ani kararların verilmesi anlamına gelmektedir. Bu kararların iş hayatındaki sıkıntıları gidermemesi durumunda yaşanacak olan ciddi manevi sıkıntılara ve iş hayatının son bulacağına delalet eden rüyalardandır.

Rüyada Polis Motoru Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında polislerin kullanmakta olduğu motorlardan birisini görmesi demek, rüya sahibinin son derece minnet dolu bir kişi olduğu anlamına gelir. Her döneminde kendi arkasında duran ve kendisine destek veren insanlara karşı minnet borcu olduğuna ve eline geçen ilk fırsatta bu insanlara maddi ve manevi destek olacağı anlamına gelen hayırlı bir rüya olarak delalet edilir.

Rüyada Polis Operasyonu Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında polis operasyonu görmesi ya da bu operasyonun içerisinde bulunması, iş hayatı ile alakalı olarak farklı gelişmelere delalet eden bir rüyadır. Rüya sahibinin iş hayatında kısa zaman içerisinde kendisini sınıf ve mertebe atlatacak adımları emin bir şekilde atacağına ancak bu süreç içerisinde aile içerisinde çeşitli sıkıntıların baş göstererek problemler yaşanacağına ve haneden uzaklaştırılacağına delalet eder. Ancak bu gelişmelere rağmen rüya sahibinin hayalini kurduğu tüm her şeyi iş hayatındaki emin adımları nedeni ile gerçekleştireceği şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1478

Rüya Sitesi Linkleri