Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Çağırmak

Şubat 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Polis Çağırmak, yaşadığı olumsuzluklar kaşısında tek başına mücadele edemeyeceğine ve bu nedenle bir takım deneyimli kişilerden yardım alacağına işaret eder.Rüyanın akışına göre rüyanın yorumunu değiştirebilir. Bu nedenle rüyaları bir bütün olarak yorumlamak gerekir.

Rüyada polis çağırmak, bir yükün altından tek başına kalkamayacağına ve birilerinden destek almak zorunda kaldığına işaret eder. Rüyasında birileri ile kavga ettiğini ve bu nedenle polis çağırdığını gören bir kişi, iş hayatında bir takım anlaşamamızlık ve çekememezlik yaşar. Ancak iş yerinin müdürü olayı çözer ve herkes bu sıkıntıdan kurtulur. Rüyasında evine birilerinin zorla girdiğini ve onları çıkaramadığı için polis çağırdığını gören bir kişi, ev içinde tatsız bir olay yaşar. Bu olayı çözebilmek içinde aile büyüklerine başvururlar. Rüyada sokak ortasında kavga olduğunu gören ve kavga edenleri ayıramayınca polis çağırdığını gören bir kişi, çok yakın çevresinde kendisini çekemeyen ve haset besleyen düşmanları olduğuna ancak rüya sahibini koruyan ve kollayan kişiler yakın çevresinde olduğu için, rüya sahibine bir zarar veremeyeceklerine işaret eder.

Kişinin kendini emniyette hissietmediğine ve bir öz güven problemi yaşadığına işaret eder. Rüyada okula gittiğini ve okulda bir çok kişinin kavga ettiğini ancak kendisinin kavga edenleri ayırmaya gücü yetmediği için polis çağırdığını gören bir kişi, yakın bir zaman içinde siyaset işlerine karışacağına ve muhalefet yapacağına işaret eder.

Rüyasında ailesi ile anlaşamadığını ve polis çağırdığını gören bir kişi, aile içinde bir takım güven problemlerinin yaşanacağına ve bu nedenle yakın çevresinin bu durumdan haberdar olacağına bu nedenle aile büyüklerinin devreye girerek bir çözüm bulmaya çalışacaklarına ancak sonucu olumsuz olacağına işaret eder. Rüyada kapalı bir alanda kilitli kaldığını ve bunun için polis çağırdığını gören bir kişi, çok zor bir anında en yakın arkadaşının kendisine yardım edeceğine ve bu zor durumdan kendisini kurtaracağına işaret eder.

Gerçek hayatta birilerinden yardım istemektir. Rüyasında bir hırsızın peşine düştüğünü ve bu nedenle polis çağırdığını gören bir kişi, iş hayatında oluşan açıklarınların nedenini araştıracağına ve bu açığı bularak bir çok kişiyi müdüre şikayet edeceğine işaret eder. Rüyasında polis çağırdığını ve suçluları yakalattırdığını gören bir kişi, iş hayatında basamak atlar ve terfi alır. Kazancı bol olan bir işe yatırım yaparak çok kazanır. Kendini ve ailesini emniyet, refah ve güven içinde yaşatır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2357