Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Baskını Görmek

Mart 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada polis baskını görmek rüyada görülen polis devlet makamını devlet ile çözümlenecek bir işi, bir beklentiyi ve hayırlı bir sonucu ifade eder. Polisin baskın yaptığını görmek önemli bir sorumluluk üstlenerek bu sorumluluğu layıkı ile yerine getirmenin bir işaretidir.Polis tarafından üstünün aranması görmüş olduğunuz rüyanın içeriğine göre de değişik anlamlar ifade etmektedir. Rüyaları her zaman hayırlı bir şekilde yorumlamakta fayda olsa da rüyada polis baskını görmek bazı rüya alimlerine göre olumsuz anlamda da ifade edilmektedir.

Rüyada polis baskınına uğramak olumlu tabiri ile devlet dairesinde bir makam elde etmek için etrafınızda çok sayıda rakibiniz olduğunu ve sizin için zorlu geçecek sürecin ardından olumlu netice alacağınız şeklinde yorumlanır.Polislerin eve baskın yapması güven içinde bir ortama sahip olduğunuzu ve polis tarafından vurulmak size zarar verecek kimselerin size yanaşmak istemesine rağmen engelleri aşıp size ulaşamadığını bu bakımdan içinizin rahat olması gerektiği şeklinde yorumlanabilmektedir.Rüyada polis arması görmek iyiliği, güveni ve düzeni simgeler.Rüyada polisin eve baskın yapması düşmanlarınızı alt ederek onların şerrinden korunmaya aile ve sevdiklerinizin sizin sayenizde huzurda olduklarının bir ifadesidir.

Rüyada polis baskınından kaçmak korkulan şeyden emin olmanın boş yere vesveseye kapılmadan sakin bir hayat yaşamanın işaretidir. Korktuğunuz şey her ne ise kendiniz için olabilir, polis baskınından kurtulmak iş hayatınız için olabilir her şey yolunda gidecek ve beklentileriniz sıkıntısız bir şekilde gerçekleşecektir.Rüyada işyerine polis baskını yapması kolladığınız fırsatların ansızın ayağınıza geleceği şeklinde yorumlanır. Uzun süredir beklenti içinde olduğunuz bir işin sonuçlandığına dair devlet kapısından gelecek temiz haberi işaret eder. Ayrıca rüyada polisin tutuklandığını görmek sevilen bir insan olduğunuzun etrafınızda sizi koruyan gözetleyen insanlar olduğunun bir işaretidir. Bu manada kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Sivil polis baskını görmek bazen de olumsuz anlamda yorumlanır. Tabi rüyanın görülüş şekline göre yapılsa da genel olarak, üzüntü duyacağınız bir haber almaya da işaret eder. Polisin ceza kesmesi olumsuz anlamda daha çok işinizle alakalı olayların tabiridir. Yaptığınız işlerde farkında olmadan yapılan yanlışlıkları nizama uygun olmayan işleri de ifade ettiği için gördüğünüz rüyayı uyarıcı bir rüya olarak kabul ederek işlerinizi gözden geçirerek olumsuz eksikliklerinizi tamamlamanız ve polis tarafından vurulmak daha dikkatli olmanız konusunda da bir işaret olarak kabul edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4195