Rüya tabiri ara

Rüyada Polis Arabası Görmek

Ağustos 22, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada polis arabası görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin canının ve malının güvende olduğuna yorulurken aynı zamanda devlet dairesinde bir işi olacağına ya da resmi bir göreve getirileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin oturduğu makamdaki koltuğun da kazancının da garanti olacağına bu durumun da kendisine büyük güven vereceğine delalet eder.

Rüyada Polis Arabası Kullanmak

Rüyayı gören kişinin kazalardan ve belalardan uzak olacağına, herkesin çekindiği aynı zamanda da büyük saygı duyduğu bir meslek edineceği ve resmi bir görevi ifşa etmek üzere görevlendireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin önde gelen devlet büyüklerine yakın olacağı bir işi olacağına, bunun da kendisine hem gurur, hem mutluluk hem de keyif vereceğine yorulur.

Rüyada Polis ve Polis Arabası Görmek

Rüya sahibinin malını ve parasını güvence altına almak için bazı girişimlerde bulunacağına alamet ederken aynı zamanda da kişinin sıradan bir mesleği olmayacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine işaret eder.

Rüyada Polis Arabasına Binmek

Rüyasında polis arabasına bindiğini gören kişinin resmi bir işinden yana kendisine hayırlı bir haber geleceğine ve o işinin kendi lehine sonuçlanacağına delalet eder. Örneğin; rüya sahibi öğrenciyse sınav kazanabilir, çalışansa memur olarak atanabilir ya da mahkemelikse mahkemeyi kazanabilir diye değerlendirilir.

Rüyada Polis Arabasına Çarpmak

Rüyasında polis arabasına çarptığını gören kişi oturduğu makama kendi çabaları ve çalışmaları sayesinde gelecek demektir. Rüyayı gören kişinin eğitim hayatındaki başarısının meslek hayatına da yansıyacağına ve bu sayede sırtını devlet kapısına yaslayarak orada da büyük başarılara ve zaferlere imza atarak saygın makamlara geleceğine rivayet edilir. Bu rüya şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Polis Arabası Görmek sayfası 30/08/2020 19:00:06 tarihinde 25960 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3087

Rüya Sitesi Linkleri