Rüya tabiri ara

Rüyada Piton Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada piton görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan sinsi bir düşmana delalet eder. Rüya sahibinin etrafında bulunan bu düşmanın hem güçlü olduğuna hem de maddi ve manevi olarak rüya sahibine zarar verme niyetinde olduğuna tabir ediliyor. Bazı âlimlere göre rüyada piton görmek, rüya sahibin uğursuz ve şanssız bir döneme gireceğine yorumlanıyor.

Rüyada Piton Yılanından Kaçtığını Görmek

Rüyada piton yılanından kaçtığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan ve ona maddi ve manevi anlamda zara vermek isteyen bir kişiyi zeki ve başarılı olan atakları ve tavırları ile alt edeceğine, o kişinin zarar vermesini engelleyeceğine tabir edilir. Rüyada piton yılanından kaçtığını görmek hayır olarak yorumlanıyor.

Rüyada Piton Yılanını Öldürdüğünü Görmek

Rüyada piton yılanını öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarını ya da rakiplerini gafil avlayacağına, onlardan zarar görmeyecek olmasına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya piton yılanını öldürdüğünü görmek rüya sahibine haksızlık yapan ve onu kötü duruma sokmak için dedikodusunu yapıp iftira atan bir kimseyi hayatından tamamen çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada Piton Yılanını Beslediğini Görmek

Rüyada piton yılanını beslediğini görmek, rüyayı gören kişinin çok güvendiği ve onun her zor zamanında yanında olduğu dostu ve sırdaşı olarak gördüğü bir kimseden alacağı darbeye delalet eder. Rüya sahibinin hiç ummadığı kimseden alacağı bu darbe sonrasında üzüleceğine tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3804