Rüya tabiri ara

Rüyada Pitbul Köpek Görmek

Temmuz 16, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada pitbul köpek görmek, hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüya tabileri bu konuda iki ayrı yorum yapmaktadır. Bazı rüya tabirlerine göre, kişinin uykusunda pitbull görmesi, heybetli, yiğit, güçlü ve kuvvetli bir dostu olacağına ve onun sayesinde sırtının yere gelmeyeceğine yorulurken bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin çetin, zor ve yenilmez bir düşmanı ya da rakibi olabileceğine tabir edilir.

Rüyada pitbul ısırması yahut tırmalaması düşmandan görülecek zarara yahut hastalanacağınıza işaret eder. Rüyada köpeğin elbise yırttığını görmek aklı başında olmayan bir kimsenin yapacağı dedikoduyu gösterir. Köpek yavrusu sevimli bir çocuğun hanenize neşe getireceğinin göstergesidir.

Rüyada pitbul tarafından ısırılmak bir düşmandan zarar görmeye delalettir. Isırdığı yerin kanadığını gören kişinin cebinden bir miktar para çıkar. Rüyasında pitbul tarafından ısırılıp hiçbir acı hissetmeyen ya da bundan korkmayan kişinin düşmanı kendisinden zayıftır ve hiçbir zarar veremez. Rüyada pitbul sürüsü görmek Bir kişi rüyasında bir pitbuldan uzun bir süre kaçıp sonunda ısırıldığını görürse bir rakibine bir yarışta yenilir ya da bir rekabette birinciliği rakibine kaptırır. Rüyasında sevdiği birinin bir pitbul tarafından ısırıldığını görenin o sevdiği kimse bir hastalığa yakalanır.

Rüyada pitbul saldırısı bir düşmandan gelecek hamle ya da büyük bir engeli temsil eder. Pitbul saldırısında yaralanan düşmanından zarar görür. Saldırıda yaralanıp vücudundan kan aktığını gören para ya da mal kaybeder, cebinden bir miktar zarar etmek zorunda kalır. Rüyada bir pitbulun kendisine saldırdığını fakat hiçbir yara almadığını gören için geçici bir tehlike ya da tehdit vardır. Bazıları için pitbul saldırısı tehlikeli bir hastalığa delalet eder. Pitbulun kendisini tuttuğunu ve bırakmadığını gören bu hastalıkla uzun bir süre mücadele etmek zorunda kalır. Rüyada bir sevdiğine pitbul saldırdığını gören kişinin o sevdiğinin başına bir şey gelir ya da hastalığa yakalanır.

Rüyada pitbul öldürmek en genel anlamı itibariyle bir düşmanı yenmektir. Fakat bu rüya kişinin pitbula bakış açısına göre iki farklı şekilde yorumlanabilir. Pitbuldan korkan ya da pitbulu sevmeyen birinin bu rüyayı görmesi, veya köpeğin saldırgan veya korkunç bir köpek olması durumunda bu pitbulu öldürmek daima bir düşmanı ya da engeli bertaraf etmek ve düşmana galip gelmektir. Fakat sevimli ya da zararsız bir pitbulu öldürmek genellikle pişmanlık ya da sonunda pişman olunacak bir şey yaparak ilerde buna üzülmeye işarettir.

Rüyada ölü pitbul ya da ölü pitbullar görmek tükenmiş enerjilerin ya da hayatımızda kapanmış sayfaların göstergesidir. Bazen bu rüya sonu olmayan çıkmaz sokaklara girmememiz konusunda uyarıcıdır. Rüyasında yolda giderken bir ölü pitbula rastlayan kişi eğer kendisine bir fırsat sunulmuş ise bu fırsatı kabul etmeden önce iyice araştırmalıdır. Bazen ölü pitbul ya da ölü pitbullar kötü ya da iş imkanlarının olmadığı bir mesleğe ya da projeye girilmemesi konusunda uyarıdır. Saldırgan ya da korkunç bir pitbulun rüyada ölü olduğunu görmek başkası tarafından etkisiz hale getirilecek bir düşmana delalet eder.

Rüyada Beyaz Pitbull Görmek
Rüyayı gören kişinin iyi niyetli, temiz kalpli, samimi bir kimse ile karşılaşacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına hem de çok sıkı bir dostluk kuracağına rivayet edilir.

Rüyada Pitbull Saldırısı Görmek
Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine destek göreceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına bu sayede içine düştüğü kötü ve zor durumdan da daha kısa sürede ve daha kolay şekilde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Pitbull Köpeği Görmek
Rüyayı gören kişinin yaşamına kolaylık, eğlence, keyif getirecek, ona dertlerini ve kederlerini unutturacak, her şeyini paylaşacak, onu karşılıksız, yalansız ve riyasız sevecek bir insanın varlığı üzerinden değerlendirilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin hayatına gireceği kişiler için böyle makbul, değerli ve yüce gönüllü bir dost olacağı anlamına geldiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pitbul Yavrusu Görmek
Rüyayı gören kişinin çok sevimli, akıllı, onu her zaman koruyup kollayacak, hiçbir şekilde ona ihanet etmeyecek, onu terk etmeyecek, nankörlük ve de vefasızlık etmeyecek bir arkadaş sahibi olacağına ve o insanı tanıdıkça dünyadaki en büyük kazanımlarından birisi olduğunu anlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kıymeti bilinmesi gereken bir sırdaşı ve yoldaşı olacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3194

Rüya Sitesi Linkleri