Rüya tabiri ara

Rüyada Pişmemiş Et Görmek

Mart 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada pişmemiş et görmek, Bu rüyayı gören biri son zamanlarda yapmış olduğu bir takım hatalardan dolayı kötü zamanları geçirecek. Bu rüya hayırlı bir rüya olmadığı ve çok kötü zamanları geçirecek olduğunuzu bilmeniz şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle evli olan bir erkek rüyasında pişmemiş et görüyorsa evliliğinin sarsılacağı ve yuvasının bozulacağıdır. Birçok insan kendisine akıl vermek istemektedir. Fakat rüya sahibi asla insanları dinlemiyor ve kendi bildiğini yapıyor. Bu yüzden çok kötü zamanları geçireceksiniz. Sizin çevreniz de var olan ve sizi seviyor gibi görünen ve her zaman yanınızda var gibi görünen bu insanın aslında sizin kuyunuzu kazdığı ve bu insan yüzünden birçok olay başınıza gelecektir. Özellikle iş hayatınıza çok büyük bir darbe indirecek olan bu insana asla güvenmemeli ve sizden büyük olan insanların da verdikleri öğütleri dinlemeniz gerekmektedir.

Gördüğünüz et bütün bir etse ve bunu doğruyorsanız o zaman size kısa zaman önce geçirmiş olduğunuz hastalığın tam olarak iyileştiğini düşünürken bir anda tekrar rahatsızlanarak sağlığınızdan olacaksınız. İşiniz sizin ekmek tekneniz. Fakat ailenize güvenmeyip yıllardır var olan dostunuza güvendiniz. Fakat bu dostunuz size gerekli öz veriyi vermeyecek ve sizin var olan güveninizin boşa çıkmasına neden olacaktır. Bu yüzden aileniz dışında hiç kimseye güvenmemeli ve sağlığınızın kötü olmasından dolayı işinizle ilgilenemediğiniz için çok zor zamanları geçrieceksiniz. Hem maddi olarak zor günler geçirirken yakın görmüş olduğunuz dostunuzun sizin kuyunuzu kazmasıyla daha da zor zamanlar geçireceksiniz. Fakat moralinizi çok yüksek tutmalı ve ne olursa olsun sağlığınıza kavuştuğunuz zaman tekrar kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Bu yüzden her daim moralinizi yüksek tutmanız gerekmektedir.

Eğer pişmemiş et yiyorsanız çok hayırlı bir iş için adım attığınız fakat sizin kendi yaptığınız hatalar yüzünden, olan hayırlı işi engelleyecek ve işin olmamasına neden olacaksınız. Aşırı bir fevri olan bir insansınız. Bu yüzden sürekli olarak hata üzerine hata yapıyorsunuz. Biraz daha sakin olsanız ve düşünerek adım atsanız o zaman sizler de daha iyi ve faydalı işler yapacaksınız. Uzun zamandır kovaladığınız ve sizi mutlu edecek olan bu işe tam yaklaşmışken sizin elinizde olan ve bilerek yapmış olduğunuz hata yüzünden bu mutlu işi kaybedeceksiniz. Biraz sakin olmalı ve sinirlerinizi kontrol edebilmelisiniz. Belki de uzun zamandır bir tatil yapmadığınız için bozulan sinirlerinizin daha iyi olabilmesi için yapacağınız birkaç günlük tatil belki de size çok iyi gelecektir. Özellikle de ailenizi ve size değer veren büyüklerinize karşı kırıcı olacak olan hareketlerden kaçınmanız gerekmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1577