Rüya tabiri ara

Rüyada Pislik Yemek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada pislik yemek, bu konuda rüya yorumcuları ittifak etmişlerdir. Rüya gören kişinin rüyasında pislik görmesi haram mala, zulüm yaparak rızk kazandığına, eşkıyalık yaparak kişilerden haraç alarak para kazanacağına, rüyada pislik yediğini görmek kötü hastalıklarla yakalanacağına, her olayda hainlik ve kalleşlikle kendini haklı çıkartacağına, kendi işlediği suçları başkalarının üzerine atarak, olayla alakası olmayan insanlara suç atıp onların ceza almasına sebep olacağına, yapılacak onca haksızlık, zulüm ve kötülükten dolayı, hayatı boyunca elem ve keder içinde hayatını idame ettireceğine, varsa evliliği, sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada kendi pisliğini yediğini görmek rüyayı gören kişinin rüyasında büyük abdestini istem dışı yapması ve bunu üzerinde taşıması, yapılan büyük abdest kadar altın sahibi olacağına alamet eder. Ekmekle beraber dışkı yediğini gören kişi, Allah yolundan ve peygamberin sünneti seniyesinden ayrı, muhalif bir iş yapacağına işaret eder. Kendi pisliğini yaptığını görmek eğer büyük abdestini kendi yatağına yapıyorsa bu da evliliğinin bozulacağına ve boşanmanın gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada hayvan pisliği yemek insandan yada hayvandan her birinin midesinden çıkan dışkı büyük ölçekli mala, paraya yada altına tabir edilir. Eti insanlara helal olan hayvanın dışkısı helal mal, mülk, para altın gibi kıymetli şeylere, eti yenilmez hayvanın dışkısını görmekte haram mal, mülk, para ve altına tabir edilir.

Rüyada insan pisliği yemek gören kişi, üzüntü ve kederinden kurtulur, eğer zengin ise malının zekatını vermesi gerektiğine işaret eder. Eğer kuru dışkı çıktığını görürse rüyayı gören kişi, sıhhati için malının bir kısmını harcamasını ve kontrollere giderek sağlığına dikkat etmesi gerektiğini, yoksa çok ciddi sıkıntılarla karşılaşacağını işaret eder. Sulu dışkının çıktığını gören kişi de sıhhati için malının tamamını harcamak zorunda kalabilir diye tabir edilir. Eğer kişi rüyasında elbisesine dışkı yaparsa, aşırı zor işlerin altına gireceğine ve dikkat etmezse bu işin altında kalacağına delalet eder.

Rüyada dışlı yemek işin özü şudur ki, rüyada dışkı görmek yada yemek, görülen şekle yada görüldüğü şeylere göre değişir. Ya büyük mal sahibi olacaktır insanlar yada bütün malını sıhhatine kavuşmak için veya var olan sıhhatini korumak için bütün malından ya da bir kısmından feragat etmesi gerektiğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

130