Rüya tabiri ara

Rüyada Pişik Görmek (İslami)

Ağustos 12, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada pişik görmek , rüyayı gören kişinin hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına , karşısına çıkacak olan yeni fırsatlara , hem şansının hem de uğurunun artacağına işaret eder.

İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan yeni fırsatları değerlendirseniz eğer mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğinize yorulur. Eğer evliyseniz o zaman kısa zaman içerisinde çocuk sahibi olacağınıza alamet eder.

Rüyada görülen pişik genel olarak hem hayra hem de iyiye yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde bereketli olan bir işe gireceğine , gönül ilişkilerinizde duygularınızın daha yoğun olacağına ,

eğer gerçek yaşam da çalışıyorsanız en kısa zaman içerisinde bir iş bulup o işte çalışacağınıza ve büyük başarılara imza atarak mevki olarak çok yüksek yerlere geleceğinize alamet eder.

Bunun yanı sıra hem aşk hem de evlilik hayatınız çok olumlu olacağına , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , geçmişte yaşamış olduğunuz sorunları bir kenarı bırakıp artık hayatınızda yeni bir sayfa açacağınıza yorulur.

Yani rüyada görülen pişik kişi için hem hayırlı hem de güzeldir.

Olumsuz olarak bakarsak kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine , borçlar yüzünden canının çok sıkılacağına ve bunlardan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3862