Rüya tabiri ara

Rüyada Pis Suda Yüzmek

Nisan 5, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada pis sudayüzmek, Genellikle rüyalar kişilere verilen bir mesaj olarak belirtilmektedir. Görülen rüya her nasıl olursa olsun sabah kişi kalktığı zaman şükür duaları ederek fakir birisine sadak çıkartabilir. Çünkü görülen rüyalar gerçekle bire bir aynı olmasa da gerçeği anımsatmaktadır. Ancak çoğu rüya tabircileri yada hocalar her görülen rüyanın gerçek olacağı düşünülmemelidir diye açıklamalar yapmıştır. Rüyada pis suda yüzmek olumsuz ve kötü anlamlarda yorumlanmaktadır. Ancak bu durumu kafaya takarak kişi kendisini kötü durumlara sokmamalıdır. Çünkü her görülen rüya yaşanacak anlamına gelmemektedir. Ancak kişiler yinede tedbirini alarak hareket etmelidir.

Genellikle rüyada pis suda yüzmek hiç iyiye yorumlanmaktadır. Örneğin kişilerde kısa sürede oluşabilecek para kayıplarına işaret etmektedir. Uzun süredir yapılan birikimin birden kaybolacağına ve nedensiz harcanacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir yakınını kaybedeceğine ve kötü haber alınacağını göstermektedir. Fakat rüyayı gören kişi oldukça kafaya takmamalı ve psikolojik sıkıntılara kapılmamalıdır. Dualar okuyarak korku yenilebilir.

Rüyayı gören kişinin bir yakınının yaşayacağı kötü durumlara işaret etmektedir. Ayrıca kişi beklediği ve sevdiği insanı kaybedeceğine rivayet etmektedir. Nişan yada düğün gününün beklendiği bir zamanda ise bozulacağını ve her şeyin biteceğine yorumlanmaktadır. Yada kişinin girmiş olduğu ve beklediği bir sınav sonucu var ise kötü bir sonuç alınacağına ve beklediği sonucun gelmeyeceğine delalet etmektedir. Rüyada pis suda yüzmek oldukça farklı ve kötü durumlarla karşılaşılacağını gösterir. Örneğin yüksek bir mertebede olan ve güzel bir iş sahibi olan kişinin birden sebepsiz olarak mertebesini kaybedeceğini ve işinin yolunda gitmeyeceğini göstermektedir.

Bütün bunların yanı sıra asker yolu gözleyen biri bu rüyayı görmüş ise kötü bir haber alınacağına delalet etmektedir. Ancak kişi evli ve bebek sahibi olmak istiyorsa evlilik durumunun kötüye ilerleyeceğine evindeki mutluluğun yitirilerek mutsuzluğa ilerleyeceğine işaret eder. Eşinin ilgi ve alakasının biteceğine hatta kaybedeceğini gösterir. Sağlıklı bir kişinin bu rüyayı görmesi oldukça vahim bir durum olup sağlığını kaybedeceğine ve tekrar eski sağlığına kavuşamayacağına delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1364