Rüya tabiri ara

Rüyada Pirinç Yemek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada pirinç yemek, kolay kazanılan ganimete, büyük makama çıkılacağına, imrenilen mutluluğa, yeminine sadık duracağına, rızkın kazançlı olacağına, manevi külfeti olan insanda uzak durulacağına, getirili yatırım gerçekleştireceğine, hak edilen güç sahibi olmaya, sevince ermeye, şöhrete sahip olunacağına, düşkünlükten uzak durmaya yorulmak tadır. Ayrıca fukaralığa, üzüntü verecek problemle yüzleşileceği ne, huzuru yitirmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, ticaret alanında sıkıntıya işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle derler: Bu sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu daha iyi kazanca, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu ferahlığa, sıkıntılara göğüs gererek beklediği şöhrete, sıkıntıya düşerek kazandığı toplu mala delalettir.

Rüyada pirinç yemek, mal ile yorumlanmıştır. Bir kimsenin rüyasından pirinç yediğini görmesi; o kimsenin zahmet ve sıkıntı ile mal elde edeceğine, kişinin rüyasında pişmiş pirinç yemesi; o kimsenin bol miktarda rızk elde edeceğine işaret eder. Ebu Said el-Vaizin yorumuna göre: Rüyada pirinç yenilmesi, meşakkat ve zorlukla mal elde edileceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında pirinç pişirdiğini görmesi, o kimsenin mal varlığının çoğalıp artacağına işarettir. Bazı tabircilere göre de; Rüyada pirinç yediğini görmek, fikir ve düşünce alanında büyük ilerlemeler kaydederek emsalleriniz den daha üstün bir hale geleceğinize işaret eder. Rüyada pirinç görmek her durumda iyiye yorulmuştur.

Rüyada pirinç bolluk ve bereketi temsil eder. Rüyada pirinç görmek zengin olacağınızı gösterir. Bu sebeple rüyada pirinç yediğini görmek ileride zengin olacağını ve keyfe keder rahatça para harcayabileceğini gösterir. Rüyada pirinç yemek fakat doymamak veya rüyada görülen pirincin bir anda kaybolması, elinize geçen paranın bir zaman sonra gideceğine ve bu duruma hemen alışamayacağınız işaretidir. Hemen hemen her yorumcunun rüyada pirinç yemekle ilgili görüşleri birbirine yakındır.

Rüyada çiğ pirinç yemek gören kişi yapacağı olumsuz davranışlar nedeniyle aile bireylerinin canının sıkılmasına neden olacaktır. Bu rüya aile bireylerine karşı sorumluluklarını yerine getirmemek ve onların üzülmesine neden olmak manasındadır.

Rüyada çiğ pirinç görmenin bir diğer tabiri ise rüya sahibinin yanlış tercihler yaparak maddi açıdan kendisini zor duruma sokmasıdır. Bu rüyayı gören kişilere parasal konularda daha dikkatli ve daha tedbirli olmaları tavsiye edilmektedir.

Bir başka yorumcuya göre de rüyada pirinç yemek, berekettir. Rüyasında pirinç yediğini gören kişi bereket ve bolluk içinde bir yaşama kavuşur. Rızkı artar ve mal, mülk sahibi olur. Pirinç görmek aynı zamanda ticaret yapan bir kimsenin işlerinde başarılı olacağına da işaret olur. Pirinç yediğini gören kişinin iyi kalpli ve ahlaklı dostları olur. Aile hayatı huzur içinde seyreder. Rüyada pirinç yediğini görmek, alın teri ile kazanılan helal parayı ve zenginliği de temsil eder.

Rüyada pirinç ayıklamak akrabaları tarafından aldatılmak manasında tabir edilir. Bu rüyayı gören kişilerin en sevdikleri insanlar tarafından deyim yerindeyse sırtlarından vurulacakları beyan edilmektedir.Rüyada pirinç ayıkladığını gören kişilerin kimseye koşulsuz şartsız güven beslememeleri gerekir. Zira bu rüya kendisinden zarar gelebilecek yakın dostlar ve akrabalar hususunda uyarı mahiyeti taşımaktadır.

Pirinç pilavı görmek pek çok müjdeli durumun habercisi sayılmaktadır. Zira bu rüya kişinin murad ettiği maddi manevi her şeye kavuşması manasındadır.Rüya tabiri yapan büyük alimler rüyalarında pirinç pilavı gören kişilerin sonraki yaşamlarının çok daha güzel olacağı yönünde beyanlarda bulunmaktadır.

Rüyada pirinç yıkamak uzun zaman önce yaptığı bir hatanın bedelini ödemeye başlamasıdır. Yani rüya gören kişi daha önce işlediği bir suçun cezasını çekmeye başlayacaktır.Rüyada pirinç yıkarken çok kirli bir suyun aktığını görmek ise günaha meyletmek biçiminde tabir edilir. Buna göre rüya gören kişinin gıybet ve dedikodu gibi hoş olmayan bazı günahlara yöneldiği ve bu günahlardan kendisini sakındırması gerektiği beyan edilmektedir.

Rüyasında etli pirinç pilavı gören kişinin tahmin edilenden çok daha fazla zenginleşeceği beyan edilmektedir. Yani rüya sahibi öylesine yüksek bir zenginliğe ulaşacaktır ki bu seviye kendi hayallerinin dahi ötesinde olacaktır.Rüyada etli pirinç pilavı görmek aynı zamanda ailevi sorunların bitmesi ve mutlu bir yaşama kavuşulması manasında da tabir edilmektedir.

Rüyada görülen ıslak pirinç başkaları hakkında öğrenilen sırlar manasında tabir edilir.Söz konusu bu sırlar ciddi meselelere dair olup kesinlikle açıklanmaması gerekir. Bu manada rüya sahibinin ketum davranması büyük önem arz etmektedir.

Pirinç lapası yemek hiç tahmin edilemeyecek bir alandan büyük miktarda servet kazanmak biçiminde tabir edilmektedir.Rüya sahibi insanların pek de aklına gelmeyecek bir alanda önemli bir yatırım yapacak ve yüklü miktarda para kazanacaktır.Rüyada pirinç lapası görmek aynı zamanda söylenecek bazı sözler nedeniyle insanlara karşı mahcup olmak anlamındadır. Kişinin söyledikten sonra pişman olacağı ve söylediği için insanların kırılmasına sebep olduğu sözler sarf edilmesidir.

Rüyada çuvallara doldurulmuş pirinç görmek hayırlı gelişmelerin işareti kabul edilmektedir. Söz konusu bu hayırlı gelişmeler hem maddi yaşamda hem de özel hayatta görülecektir.Rüyada pirinç çuvalları gören kişilerin çevrelerine faydası dokunan lider bir karakter haline gelecekleri yorumu da yapılmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1275