Rüya tabiri ara

Rüyada Pırasa Yemek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada pırasa yemek, rüya sahibi açısından kalbine fesat girmesi, hileli işler yapması anlamında tabir edilir. Bu kişiler yaptıklarına kendileri bile şaşırmaya başlar. Başkalarına yapacakları kötülüklere onlar bile inanmamaya çalışır. Ancak bu kötülüğü yapmaya karar vermişler ve sonuna kadar bunun arkasından giderler. Bu rüya kişinin kem düşüncelerini, hinliklerini, başkasına karşı kötü düşüncelerini işaret eder. Bu durumda rüya sahibinin kendisine dikkat etmesi, hareketlerini tekrar gözden geçirmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde başkalarına zarar vermez, daha fazla dost sahibi olurlar.

Rüyada pırasa görmek, rüya sahibine hayırlı olaylar, bunlardan fayda görülmesi müjdelenir. Bu rüyayı gören kişiler kendileri de dahil hiç kimsenin ummadığı bir kişiden maddi olarak destek görmesi söz konusu olur. Bunu yorumcular sağlığını kaybeden birinin rüya sahibine destek olması şeklinde tabir etmiştir. Bu kişiler rüya sahibine her şeyini vererek bağışlar. Bu yardımı yapan kişiler rüya sahibinin yakın akrabalarından olacağı gibi, kişiye değer veren, onu çok seven birisi de olabilir.

Rüyada pırasa doğramak ise, rüya sahibinin malını paylaştırmasına işaret eder. Bu kişiler evlatları arasında ya da kardeşleri arasında mallarını pay edebilir. Bazı yorumcular bunu rüya sahibinin mallarını, parasını ziyan etmesi olarak tabir eder. Pırasa toplamak ise, rüya sahibinin olmadık kişilerle iş yapmasına, bunların uygunsuz olmasına işaret eder. Bu kişinin hatalar yapmasına neden olur.

Rüyada pırasa almak ise, rüya sahibinin yaptığı hataların farkına varması, bu nedenle hayıflanması, sürekli olarak kendine kızması ve vicdanıyla yüzleşmesi anlamına gelir. Ancak bunların neden olduğunu kendi bile çözemez.

Rüyada pırasa dikme ise, rüya sahibinin hazır paraya konması şeklinde yorumlanır. Bu kişilerin eline toplu para geçmesine, ev, araba gibi gayrimenkulleri kolayca almasına işaret eder. Kişinin bir mirasa konması da söz konusu olabilir. Bu kişilerin yaşamında rahat etmesini sağlar, rızık kazanma zorluğu çekmezler.

Rüyada pırasa yemek genel olarak, rüya sahibinin istemeden de olsa hileli işlere bulaşmasına, başkalarına kötülük yapmasına işaret eder. Bu kişiler öyle bir duruma gelir ki, yaptıklarının esiri olurlar. Bunları nasıl yaptıklarının farkına bile varmazlar. Bu nedenle pırasa yemek ile ilgili rüyalar dikkate alınmalı ve buna uygun tedbirlere başvurulmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1498