Rüya tabiri ara

Rüyada Pirana Görmek

Ocak 27, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Pirana görmek son derece olumlu olarak kabul edilen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmaya ve başındaki dertleri atmaya başlar. Bu rüyayı gören kişinin kötü giden şansı düzelmeye başlar, işleri yoluna girer. Yaşadığı tüm olumsuzluklar yerini başarı ve mutluluğa bırakır. Kişi uğradığı tüm zararları telafi eder, tıkanan yolu açılır. Tüm bunlara ilaveten, çok hayırlı işlere de girişir. Ama bazı rüya yorumcuları ise bunun tam tersini savunmaktadır. Yani bu rüyayı gören kişinin işlerinin kötü gideceğine, aile ve iş yaşamında büyük huzursuzluklar yaşayacağına ve tüm bunlara bağlı olarak mutsuz olacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Pirana Balığı Görmek

Kişi rüyasında Pirana balığı görür ise bunun farklı anlamları vardır. Anlamlarından birisi iş yaşamı ile alakalıdır. Buna göre kişinin iş yaşamında yaşadığı sıkıntı ve sorunlardan bir süre sonra kurtulup, dertlerini aşacağına işaret eder. Bir diğer anlamı ise aile eşrafında yaşanan sorunların geride kalacağına, her türlü sorunun aşılacağına, hangi anlamı olursa olsun sonuçta kişinin büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine işaret eden ve olumlu olarak değerlendirilen bir rüyadır.

Rüyada Pirana Avlamak

Eğer kişi rüyasında Pirana avladığını görür ise normal yaşamında içinde bulunduğu sorunları çözmek için ciddi anlamda çabalar harcar. Gerek aile, gerek iş yaşamında yaşadığı sorunlar bir süre sonra ortadan kalkar ve her şey istediği gibi gerçekleşir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6664

Rüya Sitesi Linkleri