Rüya tabiri ara

Rüyada Pilav Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada pilav yemek, rüyayı gören kişinin hayatıyla alakalı, yeni düşünceler ve kararlar alınacağına ve bu konuyla alakalı aldığı kararlardan hiç birinde, herhangi bir karar değişikliği yapmayacağına alamet eder. Rüyada pilav yemek, rüyayı gören kişinin hayatında, kendi kişiliğine uymayan, kafasına yatmayan ve iç dünyasına sinmeyen bazı şeyler vardır. Bunlardan kurtulamadığı sürece, kendi kişisel ve ailevi hayatında huzuru ve mutluluğu yakalayamacağına delalet eder. Rüyada pilav yediğini görmek, bu güne kadar yapamadığı ne varsa, cesaretini toplayıp, tam bir öz güvenle o işler için atılım yapacağına, girişimde bulunamadığı işler için girişimde bulunacağına ve bu konularda sonuç her ne olursa olsun razı geleceğine delalettir.

Rüyada etli pilav yemek, rüyayı gören şahsın hanesinin, darlıktan çıkıp bolluk ve berekete gireceğine, bu güne kadar yaşanmış geçim sıkıntılarının son bulacağına, evin kasasına giren paranın artacağına ve ailevi refahın yükseleceğine, konforlu ve elit bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada tavuklu pilav yemek, bu rüyayı görmek hayır olarak kabul edilmiştir ve rüyanın yorumu hemen hemen etli pilav yemenin yorumuna benzetilmiştir. Rüyada tavuklu pilav yemek, rüyayı gören şahsın şansının artacağına ve kısmetinin açılacağına tabir edilir. İş hayatında makamının artacağına ve gidilecek olan mevkinin sağlam olacağına, bu sayede toplum tarafından da değer göreceğine delalet eder.

Rüyada buhara pilavı yemek, kişinin yıllar önce canını çok yakan, istediği halde kavuşamayan, kendi sevdasını yüreğinin en ulaşılmaz yerlerine gömen, olası ihtimalleri yitirdiği için vuslatı olmayacak olan gönül yarasına tabir edilir. Zaman zaman yüreğini burkan, her yerde onu hatırlatacak şeylerle karşılaşan bu sevdasına ilahi bir cevaptır aslında. Var olan ama küllenmiş yarasının tekrardan alevleneceği anlamı taşıyan bu rüya, anlam itibariyle o bahsinin bile geçmesinden korktuğu sevda defterinin açılacağına ve belki de olumlu şeylerle sonuçlanmasına delalet eder.

Rüyada pirinç pilavı yemek, rüyayı gören kişinin artık sus pus oturmayacağına, suskunluğundan ve hep sıkılıyor olmasından vazgeçip açılacağına ve her toplumda her şeyi açık açık konuşacağına ve bunların hepsini gönül rahatlığıyla yapacağına rivayet edilir.

Aynı zaman da rüyada pilav yemek iş hayatında büyük işler başarılacağına, pilav pişirdiğini görmek yeni işler işin görüşmeler yapıp anlaşmalar imzalanacağına, başka bir şahsa pilav ikram ettiğini görmek iş hayatınıza yeni kişiler alarak onları bu başarılarınıza ortak etmek ve birlikte birçok başarının altına imza atmaya delalet eder.

Rüyasında pilav pişirdiğini gören kişinin yakın bir akrabası ya da arkadaşıyla aralarında yaşanacak tartışmaya ve bazı kayıplara işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki kimselerin yavaş yavaş kendisinden uzaklaşacağı şeklinde yorumlanır.Bazı yorumculara göre ise rüyada herhangi bir pilav pişirmek, rüyayı gören kişinin bir hastalığa yakalanacağına ya da bir yakının ölüm haberini almasına işaret eden bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyasında etli pilav yediğini gören kişinin sağlıklı bir hayatı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yeni bir iş girişiminde bulunacağına ve ortaklık düşüncesi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin büyümesine ve elde edeceği kazancın artmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyasında pirinç pilavı yediğini gören kişinin hayatında yaşayacağı olumlu gelişmeler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin güzel haberler almasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde elde edeceği kazancın artmasına işaret eder.Bazı yorumculara göre ise rüyada pirinç pilavı yemek, rüyayı gören kişinin çıkacağı uzun bir yolculuğa ve bu yolculuk sonunda kavuşacağı mutluluğa işaret eder.

Rüyasında bulgur pilavı yediğini gören kişinin hanesindeki rızkının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin işinde elde edeceği kazancın artmasına, işlerinde başarılı olup terfi almasına ya da daha yüksek maaşlı bir işe girmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hanesinde sevdikleri ile birlikte huzurla ve sağlıkla bir hayat süreceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eden bir rüya olarak da yorumlanır.

Rüyasında pilavı döktüğünü gören kişinin yaşadığı kederden ve sıkıntılardan kısa süre içinde kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü günlerinin son bulacağına ve ailesiyle birlikte keyifli günler geçireceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada pilav dökmek, rüya sahibinin yaptığı bir hata sonucunda pişmanlık duymasına fakat düzeltmek için geç kaldığına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5580