Rüya tabiri ara

Rüyada Pembe Çiçek Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada pembe çiçek görmek mutluluk ve huzura delalet eder. Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi yönden mutlu olacağına yorumlanıyor. Rüyasında pembe çiçek gören kişi ummadığı yerden haberler alarak ummadığı nimetlere kavuşur. Pembe bir çiçeği yakasına taktığını rüyasında gören erkek gerçek yaşamda alımlı bir hanım ile evlenir. Rüyasında solmuş b,r pembe çiçek görmek ise geç gelecek olan mutluluk ile tabir ediliyor.

Rüyada Pembe Çiçek Topladığını Görmek

Rüyada pembe çiçek topladığı görmek, pembe çiçek kopardığını görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda dileklerinin gerçekleşeceğine ve duasının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada Pembe Çiçek Kokladığını Görmek

Rüyada pembe çiçek kokladığını görmek ise rüyayı gören kişi evli bir erkek ise eşi gebe kalır ve bir kız çocuğu dünyaya getir şeklinde rivayet ediliyor. Bunun yanı sıra pembe çiçek kokladığını gören kişi zenginliğe ve berekette kavuşacak şeklinde de yorumlanıyor. Bunun yanı sıra bir kız çocuğu olacak ve kızının büyük ferahlık içinde yaşam süreceğine yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişini kızı var ise kızı hayatı boyunca mutlu olacak şeklinde delalet eder.

Rüyada Pembe Çiçek Dikmek

Rüyada pembe çiçek diktiğini gören kişi hayra ve güzelliklere kısa süre içinde kavuşur, maddi ve manevi yönden rahatta kavuşur, huzur bulur şeklinde yorumlanıyor. Rüyada pembe çiçeği toprağa ektiğini gören kişi ayrıca güzel bir haber de alır. Bunun yanı sıra işlerinde güzel ve bereketli kazanç elde eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

851