Rüya tabiri ara

Rüyada Pazara Gitmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada pazara gitmek kişinin çalışma hayatında her şeyin üstesinden gelebilecek zeki ve kararlı bir kişiliği olduğuna, her konuda hızlı bir ilerleme kaydettiğine, çabuk öğrendiğine ve zekice adımlar atarak önemli atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder. Bazen de bu rüya kariyer alanında hızlı ilerlemelere, yeteneklerini ortaya çıkarmasına, makam ve mevkiye de işaret eder.

Rüyada Pazardan Sebze Almak

Rüyada pazardan sebze almak kişinin kendini geliştirmek için bazı adımlar atacağına, kurslara gideceğine, bu yeteneklerini kullanacağı bir yerin karşısına çıkacağına, iş teklifleri alacağına, doğru hamleler yaparak iyi yerlere geleceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşacağına, mutluluklara ve güzelliklere delalet eder.

Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

Rüyada pazarda alışveriş yapmak kişinin çalışma hayatında iyi günlerinin sekmeye uğrayacağına ve bir takım engellerin hayatında boy göstereceğine işaret eder. Rüya sahibinin maddi anlamda zor günler geçireceğine, borçlara gireceğine bu nedenle bu günlerde gelecek için yatırım yapmaya başlamasının kendisi için faydalı olacağına, bu şekilde zor günleri daha kolay bir şekilde aşacağına delalet eder.

Rüyada Pazar Görmek

Rüyada Pazar görmek rüya sahibinin hayalini kurduğu,  hedeflediği, mutlu çalışacağı, iyi bir yerden bir iş teklifi alacağına, hayatındaki tüm sıkıntılardan ve zorluklardan bu günlerde kolayca kurtulacağına, büyük başarılara imza atıp, hızlı bir yükseliş yaşayacağına, makam ve mevkiye delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4737

Rüya Sitesi Linkleri