Rüya tabiri ara

Rüyada Patronla Sevgili Olmak

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada patronla sevgili olmak iç dünyanızda kimsenin de bilmediği sorunlarınızın var olduğuna, ancak bunu kimseye belli etmediğinize yorumlanır. Dışarıdan bakılınca ne kadar mutlu görünseniz de, rüyada patronla aşk yaşamak örneğin aile içi sorunlar yalnız kaldığınızda canınızı sıkıyor olabilir. Patronla yakınlaşmak İç dünyanızın dışarıdan göründüğü gibi huzurlu değil de tam tersi mutsuz olabilir. Bu yönünüzü insanlardan saklamak isteseniz de dostlarınız ortada bir sorunun olduğunu fark edecekler.

Rüyada patronla beraber olmak kandırılmak ya da yalanların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Sosyal çevrenizde size söylenen bir takım yalanları öğrenebilir ve aslında bazı gerçekleri duymak sizi üzebilir. Patronla öpüşmek hayatınız güllük gülistanlık giderken bu gibi negatif olayların yaşanması bir anda ön yargılı olmanıza neden olacak.Patronla cinsel ilişkiye girmek Yalanların ortaya çıkması bazı hayallerinizin yıkılmasına da neden olabilir.

Rüyada patronla evlendiğini görmek bir eş adayı ile tanışmak ve eşinizin aileniz tarafından çok sevilmesine, ailenizin eş adayını onaylamasına yorumlanır. Evliyseniz, eşinizin ailesi ile aranızdaki problemler sona erebilir ve sonunda daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesi ile iyi geçinmeye gayret etmeniz problemleri önleyecek.

Rüyada patronla el ele tutuşmak hayatınızda hep başarılar elde ederek, ne kadar çalışkan ve üretken bir insan olduğunuzu herkese ispatlayacağınıza yorumlanır. Herkes sizin bu azminize gıpta edecek.

Rüyada patronun sarılması hane içerisinde dolandırıcı bir insanın sizi kandırması maddi yönden zarara uğratması ve duygularınız ile oynaması demektir. Size vaat ettiği bazı şeyleri yerine getirmeyecek.Rüyada patronla yakınlaşmak

Rüyada patronla öpüşmek bilgili bir insan ile sohbet etmek ve onlara dertlerinizi açmak demektir. Endişe duyduğunuz bir konuda deneyimli bir insanın görüşünü almanız çok akıllıca olacak. Rüyada patronla dudaktan öpüşmek özellikle ilim yönünde kendini geliştirmiş ve manevi yönden büyük donanıma sahip olan bir insana danışacağınız şeyler sayesinde çok önemli bilgiler edinebilirsiniz. Rüyada patronun öpmesi sizin de şu günlerde manevi duygularınızda yoğunluk olabilir ve bazı yardımlarda bulunmak isteyebilirsiniz.Rüyada patronun dudaktan öpmesi

Rüyada patronla sarılmak sizin çalışkan ve bir o kadar da lider vasıflara sahip olmanız nedeniyle güvenerek size bir şeyler emanet edebilecekler. Özellikle iş hayatında patronlarınız ile ilişkileriniz iyi olacak. Sizdeki ışığı fark edecekler.

Rüyada patronla yatmak uzun süredir bir insanın himayesi altında çalışıyorsanız, bu insan ile aranızdaki bağlar son bulabilir ve artık kendi yolunuza bakmak isteyebilirsiniz. Her işi layığı ile yaptığınız müddetçe maddi manevi hiçbir sıkıntınız olmayacak. Kazandığınız her kuruş size hayır getirecek.

Rüyada patronla seviştiğini görmek tüm rakipleri mağlup etmek ve zafer elde etmek, enerjinizin artması ve daha cesur kararlar almanız gibi güzel yorumlanır. Artık kendinizde ihtiyacınız olan enerji ve azmi bulacaksınız. Kendinize olan inancınız artacak ve çok daha sağlam adımlar ile yolunuzda ilerlemek için kararlı olacaksınız

Rüyada patronla seyahat etmek ilim irfan sahibi bir insan ile yollarınızın kesişmesi ve bu insandan çok güzel nasihatler almanız demektir. Bu hayatınıza girecek ya da tesadüfen bir yerde tanışacağınız insan sizin bakış açınızı değiştirebilir ve verdiği öğütler ile hayata farklı bir pencereden bakmanızı sağlayabilir.Rüyada patronla tatile gitmek bazı üzüntü ve kederlerinize de çare olacak bu adam sayesinde zorlukları aşabilecek ve geleceğe yönelik güzel kararlar alacaksınız.Rüyada patronla yolculuk yapmak parasal yönden yaşadığınız sıkıntılarda refaha erişmenizde önemli bir yardımı dokunabilir.

Rüyada patronla yemeğe gitmek hayırlı bir evlat olduğunuza ve ailenizin yüzünü her konuda şimdiye kadar kara çıkarmadığınıza yorumlanır. Bu nedenle ailenizin hayır duasını alıyor olabilirsiniz. Bu da işlerinizin rast gitmesine, aileniz ile aranızın iyi olmasına ve iç huzurunuzun artması, aile saadetini yakalamanızı sağlayacak.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3169