Rüya tabiri ara

Rüyada Patronla Kavga Etmek

Şubat 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada patronla kavga etmek mesleki hayatta zorlu günler atlatmak ve pes etme noktasına gelmeye yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında sizi zorlayan görevler olabilir, beklentileriniz de çok yüksek olabilir. Ancak beklentilerinizin karşılanmaması ya da başka sebepler ile işten ayrılma ya da başka bir karar alınabilir. Gözünüzü karartıp zor bir seçim yapılabilir.Rüyada patronla kavga ettiğini görmek özel hayatınızda yaptığınız seçimlerden dolayı pişman olmak ve geç de olsa yoldan geri dönmeye yorumlanır. Belki de ilişkinizde bitme noktasına gelebilirsiniz. Öğrendiğiniz bazı şeyler sizi mutsuz edebilir. Aşk hayatında yanıldığınızı öğrenebilirsiniz. Gelecek günlerde aşk hayatında yaşanacak olaylar sizin bir şeylerin daha net farkına varmanıza sebep olabilir. Bazı hayalleriniz için peşinden koşma kararı alınabilir.

Rüyada patronla tartışmak istifa etmek yapılan bir hatayı telafi edememek ve bir şeyden mahrum kalmak anlamına gelir. Çalışma hayatında kaçırılan bir fırsat da olabilir ve bu fırsatı tekrar yakalamak için çabalamanız gerekebilir.

Rüyada patronla kavga etmek işten ayrılmak nazar ve kem göze yorumlanır ancak bu negatif enerji üzerinizden kalkar. Belki de bir süredir neye elinize atsanız, ne kadar çabalasanız da bir türlü işleriniz düzelmiyor olabilir. Ne yapsanız da üzerinizde bir nazar olduğunu düşünüyorsanız, talih sizden yana olur ve bir anda şansınız açılır.

Rüyada patronla tartışıp işten çıkmak yaşanan anlaşmazlıkların bitmesine ve hayırlısı neyse o olmasına yorumlanır. Örneğin ayrılık da yaşanabilir ancak sizin için hayırlısı olur. Ya da aile hayatında yaşanan başka bir aksilik tez zamanda biter.

Rüyada patronun sana kızması sabrınızı zorlayan bir şeye yorumlanır. Yeter artık dedirtecek bir şey yaşanabilir, üstünüze çok fazla gelen insanlar olabilir.

Rüyada patronun küsmesi sizi hırslandıracak kötü niyetli bir insana yorumlanır. Bu insan sözleri ile de sizi kırabilir ve küçük görebilir. Bu sebeple de bir şeyler ispatlamak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada eski patronla kavga etmek yaşanacak olan maddi ya da manevi kayıpların ardından alınacak radikal kararlara yorumlanır. Sizin damarınıza basan biri olabilir ve bir anda hiç kimsenin beklemediği bir karar alınabilir. Rüyada eski işyeri patronunu görmek bazı olayları daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Rüyada patronla telefonda tartışmak yapılan dedikodular yüzünden artık dayanamayacak hale gelmek ve tartışmak, artık gerçekleri dile getirmeye yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıklara kaşı bundan sonra sessiz kalmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada patronun battığını görmek bazı insanlar ile fikirlerinizin ters düşmesine ve rest çekmek demektir. Size baskı yapmaya çalışan insanlar olabilir. Bu insanlara karşı sabrınız bitebilir.

Rüyada patronu öldürmek sizin henüz fark etmediğiniz bir tehlikeye, bir kadından gelecek olan zarara yorumlanır. Bir kadın sizi mutluluğunuzu kıskanabilir, sizinle ilgili olur olmaz sözler edebilir. Ya da sabır etmekte zorlanacağınız sözler işitebilir, artık yeter diyebilirsiniz.

Rüyada patronu dövmek sevdiğiniz insanla aranızı bozmak isteyen birine de işaret eder. Bu kişi sürekli sevdiğiniz ile huzursuzluk çıkmasına sebep olacak fitnelikler yapıyor olabilir.

Rüyada patronla dövüşmek evlilik planlarını ertelemek anlamına gelir. Eğer bir süredir ilişkiniz varsa sonuna gelinebilir. Mesela evli olan kişiler de eşleri ile ters düşebilirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3385