Rüya tabiri ara

Rüyada Patlıcan Görmek Yemek

Kasım 21, 2018 - Okuma süresi: 11 dakika

Rüyada patlıcan görmek, rüyayı gören kişi için iki şekilde yorumlar getirilmiştir. Rüyada patlıcan görmek, prestij, başarılı olmak, saygınlık demektir. Bunun yanı sıra birde maddi sıkıntılar, ruhen problemler ve kederli bir dönem olarak nitelendirilir. Bazı rüya yorumcuları, rüya patlıcan görmek için olumlu işlerin olumsuza döneceği yönünde anlamlara geldiğini ifade etmişlerdir.

İslam alimlerine göre rüyasında patlıcan gören kişiye şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında patlıcan gören kişi herkes tarafından kolay anlaşılamayan, zor bir karakter yapısı olduğu, herkesle anlaşamayacağı yönünde tabirler edilmiştir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüya sahibinin seçici bir yapısı olduğu, her şeyi beğenmeyen, uyumsuz bir yapısı olduğunu ifade etmiştir. Bundan dolayı çevresinden soyutlanan bir tip olarak, yalnız, içine kapanık birisi olarak nitelendirilmiştir.

Rüyada patlıcan yemek, büyük ticari planlar yapmak, geleceğe dönük yatırımlar yapmak, ailenin gelecekte maddi olarak sıkıntı çekmemesi demektir. Rüyayı gören kişinin girişken bir yapısı olduğu, yetenekli, liderlik vasfı olan bir kişiye delalet eder.Rüyasında patlıcan yediğini gören kişinin işi sayesinde elde edeceği bol kazanç şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir hayatı olduğuna ve yaşamaktan keyif aldığına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada patlıcan yemek çiğ olup olmadığına göre farklı yorumlanır. Rüyada yenilen patlıcan çiğ ise rüya sahibinin haram lokma yediğine ve kötü niyetli insanlarla bir arada olmasına işaret eder. Rüyadaki patlıcan pişmiş ise rüyayı gören kişinin sağlıklı ve uzun bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada patlıcan kurusu görmek, itibarlı iken itibarsız duruma düşmek, zengin iken fakir duruma düşmek, sevilirken sevilmez duruma düşme anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin bazı hatalarından ders çıkarması gerektiği, aynı yanlışlara düşmemesi gerektiği ve tedbirli yaşam sürmesi yönünde bilinir.

Rüyada patlıcan yemeği görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz, sıkıntılı ve kederli bir zaman olacağı, rüya sahibi için kötü zamanlar olacağı, maddi ve manevi olarak sorunlar yaşayacağı, meslek hayatında git gel olacak bir dönem olarak ifade edilir. Kişi için hayırlı olan ne ise onun için dua etmesi önerilir.

Rüyada patlıcan közlemek, iş dünyasında birçok sorunun üstesinden gelineceğine, gelirin iki üç kat artacağına, hayırlı ve sağlıklı çocukların olacağına, musibetlerden korunacağına, mutluluk ve huzura ulaşacağına, emek ve sabırla hayatın tadına varacağına, sağlık problemlerinden kurtulacağına rivayet edilir.

Rüyada patlıcan toplamak, bir şeyleri elde etmek için emek verildiğine, büyük bir sınavdan başarı olmak için çok çalışıldığına, bir hastalıktan kurtulmak için büyük maddi ve manevi çaba sarf edildiğine, gelecekte huzurlu ve mutlu olmak sabır ile çok çalışıldığına işaret eder.

Rüyada patlıcan tarlası görmek, Aile ve akrabalara fayda sağlanacağına, yararsız bir durumdan yararlı bir duruma geçileceğine, bol kazanca, huzura ve mutluluğa, sağlıklı yaşama, daha yeni bir eve sahip olunacağına, ruhen rahatlamaya ulaşılacak yönünde yorumlanır.

Rüyada patlıcan dolması görmek, Tevekkül etmenin sonucunda duaların kabul olduğunu görmek, gereken her şey yapıldıktan sonra sonucun hayırlı olduğunu görmek, sıkıntılı zamanlara sabretmenin mükafatını almak, maddi problemlerin bitmesine ulaşmak, hayırlı bir iş ve eşe sahip olmak anlamları şeklinde bilinmektedir.

Rüyada mevsiminde patlıcan görmek, yaşanacak ufak bir sıkıntının arkasından gelecek mutluluğa, bolluğa işaret eder.Rüyada mevsiminde koyu mor patlıcan görmek, hayra yorulur. İşinizde yükseleceğinize, itibar göreceğinize işaret eder.Rüyada siyah patlıcan görmek, nahoş şekilde anılacak davranışlar sergiliyorsunuz. İtibarınız sarsılabilir.Rüyada kötü patlıcan görmek, çabalasanızda başarısız olacaksınız.

Rüyada çürümüş patlıcan görmek, hayra yorulmaz. Sıkıntılı günler çok yakın. Maddi olarak bir çöküntü yaşayacaksınız. BAşarısızlıklar yaşayacaksınız. Önünüzde büyük engeller var.Rüyada patlıcan dolması görmek, ailenizin de desteğini alarak evleneceğinize, rakiplerinize galip geleceğinize, sağlığınıza kavuşacağınıza, güzellikler yaşamaya işaret eder.

Rüyada patlıcan kızartması görmek, zahmetli bir işe girecek, oflaya oflaya da olsa işi yapacaksınız. Ancak işin sonunda getirisi sizi çok mutlu edecek.Rüyada patlıcan kebabı görmek, hayatınızı ilgilendileren konularda ciddi adımlar atıyorsunuz. Engelleri aşmayı başaracaksınız. HAyır yapmayı seviyorsunuz. Kazancınızı paylaşacaksınız.

Rüyada patlıcan yediğini görmek, lisanslı, legal bir iş ile uğraştığınıza, riyakarlığa, nefrete işaret eder. Yüzünüze gülüp arkanızdan bıçaklayacak bir kimsenin varlığı ile tabir edilebilir.

Rüyada patlıcan yemeği görmek, bolluğa ve ferahlığa, nimete işaret eder.Rüyada patlıcan yemeği yediğini görmek, istekleriniz gerçekleşecek demektir. Hayırlı şeyler istiyorsanız hayır, kötü şeyler istiyorsanız kötülüğü bulacaksınız.Rüyada avcının patlıcan yediğini görmek, avdan mutlu dönmesine işaret eder.Rüyada patlıcan turşusu yediğini görmek, gelişime, yeniliklere ve değişime açık bir kişiliğiniz var.Rüyada patlıcan kebabı yediğini görmek, dünyanın keyfini helal kazancınız ile sürebileceksiniz.

Rüyada patlıcan kızartması yediğini görmek, yakın zamanda sizi üzecek, sıkacak bir haber alacaksınız. MAddı kayıplar yaşayacaksınız.Rüyada patlıcan kızartmasını tek başına yediğini görmek, kimsenin görüşünü ve desteğini almadan tek başınıza bir konuda adım atacaksınız. Yalnızlık sizin tercihiniz.

Rüyada lokantada patlıcan kızartması yediğini görmek, isteklerinizi gerçekleştirmeniz için imkanlar ayağınıza getirilecek. Taş atıp kolunuz yorulmadan isteklerinizi gerçekleştirme fırsatı elinize geçecek.

Rüyada birine patlıcan dolması verdiğini görmek, uzun süredir yolunda gitmeyen işleriniz yoluna girecek ve siz elinize geçen parayı aileniz ve çevreniz ile paylaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile aranız düzelecek.

Rüyasında patlıcan ektiğini gören kişinin yardımını isteyeceği bir dostu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin akıl danışılacak bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayırlı ve yardımsever biri olduğuna işaret eder.

Rüyada patlıcan tarlası görmek, ailenizinde desteği ile büyük işlerin altına gireceksiniz. Sorunlarınızı geride bırakacaksınız. Maddi durumunuzu düzelteceksiniz. Bolluk ve bereketin olduğu bir dönem yaşayacaksınız.

Rüyada patlıcan topladığını görmek, işlerinizi ve kazancınızı büyüteceksiniz. Hayalleriniz gerçek olacak. Sıkıntılarınızdan arınacak ve mutlu olacaksınız.

Rüyada patlıcan tarlası satın aldığını görmek, sorunlarınızı geride bırakacak ve feraha çıkacaksınız. Girdiğiniz iş her geçen gün büyüyecek ve siz rahatlayacaksınız.Rüyada denizden patlıcan toplamak, zenginliğe, işlerinizin istediğiniz gibi ilerleyeceğine, işinde yükselmeye işaret eder.Rüyada beyaz patlıcan aldığını görmek, rüya sahibi güzel karakteri ile anılır.

Rüyada marketten patlıcan turşusu aldığını görmek, işlerinizde çaba sarfetmek yerine daha çok para harcayıp hazıra konacaksınız. Kısa vadede zarar etmiş gibi görünseniz bile uzun vadede size getirisi olduğunu göreceksiniz.

Rüyada patlıcan közlediğini görmek, maddi ve manevi sıkıntılarınızı bir bir geride bırakacaksınız. Kazancınızı ciddi anlamda arttıracak, rahata çıkacaskınız. Size zararı dokunan kimselerden artık uzaklaşacaksınız.Rüyada sobada patlıcan közlediğini görmek, anılarınız gözünüzde canlanacak, geçmişi özlemle anacaksınız. Sıkıntılardan kurtulacak, pişmanlıklarınızdan döneceksiniz.

Rüyada patlıcan turşusu yaptığını görmek, bir isteğinizin olması için çaba sarfedeceksiniz ancak sabır göstermenizde gerekiyor. Azminiz ve hırsınız ile sonunda hedefinize ulaşacaksınız.

Rüyada patlıcan kebabı yaptığını görmek, zahmeti çok bir iş ile severek uğraşacak ve sonunda kazanan siz olacaksınız. Mutlu olacaksınız.Rüyada patlıcan kızartması yapıp misafirlere ikram etmek, sevdikleriniz için elinizden geleni yapıyorsunuz.Rüyada patlıcan kızartması ikram edildiğini görmek, gittiğiniz bir ortamdan memnun olarak ayrılacaksınız.

Rüyada patlıcan oyduğunu görmek, plan ve projelerinizi tasarlama aşamasındasınız. Çok çalışıp çabalıyorsunuz.Rüyada çürük patlıcan oyduğunu görmek veya Rüyada olmamış patlıcan oyduğunu görmek, çabalarınızın karşılığını ne yazık ki alamayacaksınız. Önünüzdeki engelleri aşamayacağınıza işaret eder.

Rüyasında çürümüş patlıcak gören kişinin sahip olduğu şeylerin kaybını yaşamasına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin kötüye gitmesine ve kazancında azalma olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi kayıplar yaşaması, borca girmesi şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin sağlığının kötüye gitmesine ve dikkat etmediği takdirde iyice kaybedeceğine işaret eden uyarıcı bir rüya olarak da yorumlanır.

Rüyasında patlıcan tarlası gören kişinin işlerinin açılmasına ve kazancının artmasına işaret eder. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte bolluk ve bereket içinde mutlu bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin var olan sıkıntıların geçeceğine, hüznün yerini mutluluğa bırakacağı günler yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sağlıklı ve huzurlu bir hayatı olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyasında patlıcanla yemek yaptığını gören kişinin sıkıntılı günler yaşamasına ve üzülmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin rüyasında patlıcandan yemek yapması hayırlara vesile etmez. Rüya sahibinin çevresinde kötü niyetli insalara kanıp onlarla iş yapmasına ve zarara uğramasına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin işlerinin kötüye gitmesine ve bu nedenle borca girmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ya da bir yakınının hastalık haberi alınacağı şeklinde de yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2427