Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Patlıcan Görmek

Eylül 12, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada patlıcan görmek, bazen bol rızık ile, bazen az bir rızık ve nimet ile tabir olunur. Rüyada patlıcan görmek, bazen de kedere ve sıkıntıya işa­ret eder. Rüyasında mevsimi olmadan patlıcan görmek, üzüntü ve kedere işarettir. Rüyasında bir avcının patlıcan görmesi, bir av avlayacağı (vuracağı) ile ve dolayısıyla az bir rızık ile sevineceğine işa­ret olarak yorumlanır. Bir kimse, rüyasında mevsiminde patlıcan görse, küçük bir üzüntü ile rızka ve nimete erer veya ereceğine işarettir. Rüyada patlıcan görmek, şöhrete işaret oldu­ğu gibi, itibarın sarsılmasına da işaret sayılır. Beyaz patlıcan halk arasında iyilikle şöhret kazanacağına, siyah patlıcan yediğini gör­mek, kısmetinin az olduğuna, mevsimsiz patlıcan yemek,kısmetini bin bir zorlukla elde etmeye işaret eder.

Rüyada mevsimi içinde patlıcan görmek, küçük bir üzüntü ile beraber rızka; mevsimi dışında görmek kerih görülen ve sevilmeyen şeylere işâret eder.

Rüyada patlıcan yediğini görmek, ruhsatlı bir iş yapmaya, kin ve kıskançlığa, ikiyüzlülü­ğe ve yahut yaltaklığa işârettir.

Avcılar ve balıkçılar için rüyada patlıcan yediğini görmek, avının iyi gitmesine, avladığı avdan dolayı sevinç ve feraha işâret eder.

Bazı kere de patlıcan görmek, şöhrete işâret eder.

Patlıcan yemeği, rızık ve afiyete işâret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4131