Rüya tabiri ara

Rüyada Patlamış Mısır Yemek

Şubat 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada patlamış mısır yemek, rüya sahibinin mesleki hayatında veya kişisel yaşamında sakladığı bazı olaylar yaşayacağına yorumlanır. Yahut yaşanmış olup da güzel olmayan bazı durumların artık gün yüzüne çıkacağına işaret edebilir. Özellikle bu rüyayı gören kişinin sakladığı veya dostlarının duymasını istemediği her ne durum var ise gün yüzüne çıkacağına işaret eder. Ancak yaşanan bu olay sonrasında rüyayı gören kişinin çok değişeceğine ve zamanında yapmış olduğu bazı hataları bir daha yapmayacağına yorumlanabilir.

Rüyada patlamış mısır satın almak ise mesleki açıdan rüyayı gören kişinin etrafındaki kişiler tarafından çok saygın biri olduğuna yorumlanır. Ticari anlamda sözünün eri olan rüya sahibinin çok büyük başarılara imza atacağına ve işlerini büyüteceğine işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişinin işleri çok iyi değilse açılacağına, çalıştığı bir iş yeri yok ise güzel bir işe gireceğine veya mesleki anlamda bir üst kademeye atlayacağına yorumlanır.

Rüyada patlamış mısır patlatmak rüyayı gören kişinin çok iyi niyetli biri olduğuna, iş yaşamında güzel fikirleri olacağına veya düşkün bir kişiye büyük bir yardımı dokunacağına yorumlanır.

Rüyada patlamış mısır yediğini görmek ise rüyayı gören kişinin kendi ile alakalı olan bir durumun eş, arkadaş veya dostları tarafından saklanacağına yorumlanır. Ancak saklanan bu durumun fazla zaman geçmeden ortaya çıkacağına ve rüyayı gören kişinin artık kendi ile alakalı büyük bir karar vereceğine işaret eder. Ancak bu rüyayı gören kişi eğer sabırlı davranır ve her ne öğrenirse öğrensin olaylara olumlu bakar ise fazla üzülmeyip olayı fazla zaman geçmeden çok kısa bir zaman zarfı içerisinde atlatacağına yorumlanabilir.

Rüyasında patlamış mısır aldığını gören sahibinin büyük başarılara veya büyük iş anlaşmalarına imza atacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan akraba veya dostlarının biraz çekingen olduğuna ve her olaylara karşı kendini öne atan kişinin rüyayı gören kişi olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin bu özelliği ilerleyen zamanlarda ona artı puan kazandıracaktır. Özellikle kimsenin cesaret etmediği bazı işlerin gerçekleşeceğine ve işlerden büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır. rüyada patlamış mısır ikram ediyordum bu sayede rüyayı gören kişinin saygın ve etrafındaki kişiler tarafından sözü dinlenip aranan kişi olacağına da yorumlanabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3825