Rüya tabiri ara

Cover Image

Patates Soymak

Ekim 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Patates Soymak

Rüyada patates soymak, karşınıza çıkacak olan hayırlı kazanç ve kısmete, maddi anlamda büyümeye, isteklerinizin kabulüne işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, hayal ettikleri yaşama kısa zaman da ulaşarak beklentilerinin üstünde hayatı yaşama şerefine nail olurlar. Rüyada patates soyduğunu görmek, aynı zaman da kolay yollarla kazanılmış mallara, servete konmaya, miras yoluyla gelecek parayla sıkıntıları sonlandırmaya yorulur. Rüyada birden fazla patatesi soymak, ardı ardına gelecek başarılara, adınızdan sıkça söz ettirecek işler yapacağınıza, kendiniz gibi bir çok insana da hayırlı nasip kapısı sunacağınıza tabir edilir. Patates soymak, rüyası olumlu söylemlere yorulurken, bu rüya kimi zaman da üzücü olaylara, yanlış kurulan dostluklara, gözden düşmeye yorulur. Örneğin rüyasında çürümüş patatesi soyduğunu gören kimse, yaptığı işler karşısında hayal kırıklığı yaşayarak yaptığı yanlışların farkına geç te olsa varır. Bu rüya hakkında son olarak ta kader kısmet, evlilik, mevki ve makam anlamında yükselme ifadelerini de kullanabiliriz.

Rüyada Patates Toplamak

Rüyada patates toplamak, bu rüya hayırlı ve helal yollarla kazanılacak mallara, rızkın günden güne artmasına, başarılı süre gelen iş ve aşk hayatına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, bir çok konuda şanslı olup hayatı arzu ettikleri şekilde yaşama şerefini elde ederler. Rüyada patates topladığını görmek, çeşitli anlamda yatırımlar yapmaya, kendinizi yenilemek ve geliştirmek adına atılımlarda bulunmaya, kendinizden bir çok konuda üstün kimselerden vaaz almaya ifade edilir.

Rüyada Patates Yemeği Yapmak

Rüyada patates yemeği yapmak, bu rüya hayatını dolu dolu yaşayan, her türlü kaza bela getiren işlerden uzak duran, kendisini hayallerine ve ailesine adayan kimselere yorumlar. Bu rüyayı gören kimseler, ailelerini her şeyden değerli kılarak sevdiği insanları mutlu kılmak adına her türlü mücadeleyi verir. Rüyasında hanesinde patates yemeği pişirdiğini gören kimse, bekar ise yakın zaman da hayırlı kısmete nail olur. Evli ise de eşlerine karşı yaklaşımları ve gösterdiği hürmetten dolayı el üstünde tutulurlar.

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, maddi değerleri önde kılan rüya gören kimsenin ev ya da arsa gibi maddi değeri yüksek taşınmaz mallar edinerek gücüne güç katacağını yorumlar. Rüyada patates yediğini görmek, bazen de hareketli ve eğlenceli dönemin içinde yer almaya, sevdiğiniz kimseler le organizasyonlara katılmaya, hayatı daha eğlenceli ve hareketli hale getirmeye ifade edilir.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, maddi rahatlığın sembolü olan patates rüyası kişinin yaşadığı zorlu süreçten zarar görmeden sıyrılarak ailesini ve kendisini güvence altında tutacak sağlam yatırımlar sağlayacağına yorumlanır. Rüyasında patates gören kimseler, akılcı, eleştirilere açık, yaptıkları illerin arkasında duran, sağ duyulu kimselerdir. Patates rüyası kimi zaman da şan ve şöhrete ulaşmaya, yaşam tarzınızın değiştirmeye, kendinizi bir anda bambaşka alemde bulmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

666

Rüya Sitesi Linkleri