Rüya tabiri ara

Cover Image

Patates

Ekim 1, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada Patates Görmek Ne Demek?

Rüyada patates görmek, patates rüyaları bolluk ve bereketin, kazanılmış malların simgesidir. Bu rüya saygınlığa, sevilip sayılmaya, başarıya işarettir. Rüyasında patates aldığını gören kimse, eline geçecek güç sayesinde yaşadığı hayatı başlı başına yeniden şekillendirme şerefine nail olacaktır. Rüyada patates görmek, kimi zaman da haneye gelecek hayırlı misafire, dertlerinizden ve sıkıntılarından arınmaya, Allah’a dilediğiniz tüm dualarınızın bir bir kabul görüleceğine ifade edilir. Rüyada patatesin yeşillendiğini görmek, birden fazla fırsatı yakalama şansını elde etmeye, patates ekmek, ise işlerin yoluna girmesine, başarısızlığınızı yenebilme şansını bulmaya sembol edilir. Rüyada birden fazla patates görmek, nimetin ve ganimetin bolluğuna, hanelerde sevincin kat ve kat artacağına, verilen emeklerin karşılığını fazlasıyla almanın sevincini yaşamaya ifade edilir. Rüyada görülen patates her anlamıyla hayra işaret etse de kimi zaman da istenmeyen kötümser yorumlara, başarısızlığa, rızkın elden akıp gitmesine de yorulur.

Not: rüya sitemizde görmüş olduğunuz bir çok rüyanızın anlamını ve içeriğini rahatlıkla görebilir. aklınıza takılan düşüncelere yorum katabilmek adına sayfamızın yorum kısmına ekleyebilirsiniz. İyi günler….

Rüyada Haşlanmış Patates Görmek

Rüyada haşlanmış patates görmek, rüyanız da haşlanmış patates görmeniz, kolay yollarla mala ulaşarak hayatınızı zorluk çekmeden yaşayacağınıza, attığınız her adımda insanlara mutluluk getireceğinize işaret eder. Diğer nimetler gibi her anlamında ayrı güzellik taşıyan haşlanmış patates rüyası hayra delalet etse de kimi zaman da şansızlığın, elden çıkacak malın, pişmanlığın simgesi olarak ta gösterilir. Rüyada görülen patates rüyası hakkında son olarak ta açılan umut kapılarını, kazanılmış malları, yükselişi, hayırlı kısmeti, maneviyatı söyleyebiliriz.

Rüyada Çuvalla Patates Görmek

Rüyada çuvalla patates görmek, bolluk ve berekete, kazancın bol olmasına, alın teri dökülerek yapılmış işte emeğinizin karşılığını fazlasıyla görme şansını elde etmeye yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerinden bir çok konuda üstün konumda insanların yanın da yer alarak onlar sayesinde büyüme şerefine nail olurlar. Rüyada çuvalla patates taşımak, çıkılacak yolculuğa, sevdiğiniz kimselerden ayrı kalmaya, yapacağınız işlerde kafanız emin şekilde hareket etmenize ifade edilir

Rüyada Patates Tarlası Görmek

Rüyada patates tarlası görmek, rüyada görülen ekili patates tarlası rüyası kişinin eline geçecek toplu paraya, işlerini yola koyarak yaşadığı zorlukların son bulmasına, rahat nefes almasına yorumlanır. Patates ekili tarla rüyası, gelirlerin günden güne artarak sürekli yenilik içinde olmaya, kazançları hayırlı kılacak yatırımlar yaparak başarı yolunda emin adımlarla ilerlemeye ifade edilir. Bu rüya bazen de sadık dosta, alınan güzel ve hayırlı habere, birlikteliğe ifade edilir.

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, patates yemek, tabiri, helal kazanılmış malları ailenize ve sevdiğiniz kimselerle harcamaya, elinizin açık oluşuna, ihtiyaç sahibi kimselere el uzatmaya yorulur. Rüyasında patates yediğini gören kimse, kendisi dışında maddi sıkıntı yaşayan insanları da düşünerek kazandığı malların bir kısmını bu kimselere harcarlar.

Rüyada Patates Kızartmak

Rüyada patates kızartmak, patates kızartmak, ifadesi iş hayatı ve aile hayatını içerip gören kişinin işinde olduğu kadar ailevi yaşamında da son derece başarılı olup sevdiği insanları mutlu kılacak birbirinden etkili ve güzel faaliyetler de bulunacağına yorumlanır. Rüyasında patates kızarttığını gören kimse, lider tutumu ve yönetici vasfı ile bulunduğu her ortamda üstünlük sağlayarak toplumun refah düzeyini arttırmak adına sürekli eyleme yönelir. Rüyada patates kızartmak, bazen de sağlık sorunlarına, hayatınıza yönelik yaşanılacak değişikliklere, size ait eskimiş eşyalarınızı değiştirme kararına gitmeye ifade edilir.

Rüyada Patates Doğramak

Rüyada patates doğramak, uyarı mahiyetinde olan rüya kişinin atacağı yanlış adımlar ve davranışlar sonucu elde ettiği malı kaybetme tehlikesine düşeceğine yorumlanır. Rüyada patates doğramak, duygularınızı kontrol etmek konusunda zorluk çekmeye, gereğinden fazla acıma duygusuna sahip olmaya, karşınızdaki kimseleri de kendiniz gibi görme yanlışına gitmeye ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da kişinin ailesiyle küçük çaplı yaşayacağı sorunları gösterir.

Rüyada Patates Soymak

Rüyada patates soymak, isteklerinizin ve hayallerinizin gerçekleşeceğini gösteren en güzel yol niteliğinde olan rüya gören kimseler için son derece hayırlı ve bereketli rüyalar arasında olmaktadır. Bu rüyayı gören kimseler, iyi niyetli oluşunun ve cömertliğinin karşılığını fazlasıyla alarak hak ettiği hayatın üstünde güzel hayat yaşarlar.

Rüyada Patates Aldığını Görmek

Rüyada patates aldığını görmek, bu rüya beklenmedik sürpriz olaylara, hayatınızın eğlenceli hale dönüşmesine, sizin için mutlu kılınacak eğlenceli olaylarla karşılaşmaya yorumlanır. Rüyada patates aldığını görmek, aynı zaman da hesapta olmayan işlere, acil karar verme durumuna gelmeye, sizin için güzel olan gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek, yeni açılan nasip ve kısmet kapılarına, kendinizi geliştirebilmek adına bir çok fırsat kapısına nail olmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatını her haliyle değiştirecek güzel gelişmelere ulaşarak renkli yaşamın içinde yer alacağını gösterir.

Rüyada Patates Toplamak

Rüyada patates toplamak, patates toplamak, rüyası hayatını belli bir amaca yöneltmiş, başarmak uğruna her türlü zorluğu göze almış kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler geleceklerini güvende altına alabilmek adına her türlü zahmetin ve zorluğun altına girerek hem kendileri hem de sevdiği kimseler için uğraş verirler. Rüyada patates topladığını görmek, bazen de sosyal çevreye, geniş kitlelere hitap etmeye, toplum nazarın saygın kimse haline gelmeye sembol edilir.

Rüyada Patates Sulamak

Rüyada patates sulamak, hayatını hareketli yaşayan, yenilik peşinde koşan, alışkanlıklarını sürdürmek yerine kendisini geliştirmek uğruna mücadele veren kimselere yorumlanır. Rüyada patates suladığını gören kimse, başkaları yüzünden sevdiği kimselere karşı kırıcı davransa da er geç hatasının farkına vararak kendisine çeki düzen verir. Rüyada patates sulamak ya da soymak, beklenilen hayırlı haberin gelmesine, engellerin ortadan kalkmasına, amacınıza ulaşmanıza engel olacak tüm etmenleri ortadan kaldırmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2515