Rüya tabiri ara

Cover Image

Patates Almak

Ekim 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Patates Almak

Rüyada patates almak, bu rüya beklenmedik anda karşınıza çıkacak sürpriz olaylara, keyfinizin yerine geleceğine işaret eder. Rüyasında patates aldığını gören kimse, çevresindeki insanların etkileyici yaklaşımları karşısında yenik düşerek onların istek ve dileklerine kulak verir. Bu rüya aynı zaman da hayırlı ve helal yollarla kazanılmış kazançlara, ahlaklı kimselere, yalandan ve kötülük işlemekten sakınmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimseler, kazançlarını helal yollarla kazanma yolunda ilerleyerek karşılarına çıkan her türlü gaflet ve beladan uzak dururlar. Rüyada patates aldığını görmek, aynı zaman da hayatı kimseye muhtaç olmadan sürdürmeye, alın teri dökülerek kazanılmış mallara yatırımlı işlerde kullanmaya, ifade edilir. Bu rüya kişinin imkan ve olanaklarını genişletmesi yolunda kendisine yeni olanaklar sunacak kimselerle birlikteliği devam ettireceğine de gösterilir. Rüyasında her hangi bir sokak satıcısından patates aldığını gören kimse, anlatılan rüyaların aksine plansız ve amaçsız hayatı yaşaması yüzünden günden güne bataklığa sürüklenir.

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, patates rüyası, eline geçecek toplu paraya, işlerini yola koyarak yaşadığı zorlukların son bulmasına, rahat nefes almasına yorumlanır. Rüyada görülen patates aynı zaman da , gelirlerin günden güne artarak sürekli yenilik içinde olmaya, kazançları hayırlı kılacak yatırımlar yaparak başarı yolunda emin adımlarla ilerlemeye ifade edilir. Rüyada patates görmek ya da patates yemek, bazen de sadık dosta, alınan güzel ve hayırlı habere, birlikteliğe ifade edilir.

Rüyada Çürümüş Patates Almak

Rüyada çürümüş patates almak, bu rüya tartışmaya, gönül kırıklığına, sevdiğiniz kimselerle aranıza mesafe koymaya yorulur. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerine yapılan haksızlık yüzünden çevresindeki kimselere karşı mesafeli davranarak olacak kötülükleri engelleme yoluna gider. Rüyada çürümüş patates görmek, bazen de gelir seviyesindeki düşüşe, maddi kayıplara, girilen işlerde beklenilenin altında kazanç sağlamaya da tabir olarak gösterilir.

Rüyada Pişmiş Patates Almak

Rüyada pişmiş patates almak, bu rüya hazıra konmaya, erken emeklilik hayali kurmaya, kişinin kendisine ve çevresine vakit ayırmasına yorulur. Bu rüyayı gören kimseler gelir seviyelerini belli ölçüde tuttukları için yaşadıkları hayatı huzur ve esenlik içinde sürdürürler. Rüyada pişmiş patates almak, bazen de elde edilmiş kazançlarla doymamaya, hep daha fazlasını arzulama amacına gitmeye, beklentilerin üstüne çıkarken aciz zavallı kimseleri malzeme olarak kullanmaya sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

692

Rüya Sitesi Linkleri